Hilafet Ordusundan Arap Kürt Partisine - Ergün Poyraz - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-03-2011 (21:00)   Son Mesaj: 04-03-2011 (21:00)    Cevap: 0    Gösterim: 695  

04-03-2011

Hilafet Ordusundan Arap Kürt Partisine - Ergün Poyraz - Ana Fikri

Yayınevi: Ganj Yayınları
    Basım Tarihi: Mayıs 2003
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Bu kitapta;Tövbe ya Rabb’i tevbe Türklüğüme! Beni Türk milletinden addetme!Diye dua edenlerin, Laikliğin kovulması için adeta ayin düzenleyenlerin,Mustafa Kemal’in ve Ankara hükümetinin kahpeliklerini, sahtekarlıklarını, şu ufacık mukaddimeye sığdıracak değilim...Şeklinde hezeyanda bulunanların,İki paralık Mustafa Kemal kuvvetinin baskısına boyun eğerek İngilizler’in, Fransızlar’ın ve sair devletlerin İstanbul’dan çekilip gitmelerini ancak Kemalistler’in idam ettiği Türk aklı kabul edebilir...Asıl büyük deprem, Atatürk’ün Arap harflerini kaldırıp yerine Latin harflerinin kullanılmasını kararlaştırdığında gerçekleşmişti...Sözleriyle ihanet içinde bulunanların,Ana dilimiz Arapça, Hilafetin kaldırılması kahpeliktir.Açıklamalarına sahip insanların,Irak’tan ve Kürdistan’dan aldığmız bilgiler bizleri memnun etmemiştir.Şeklinde konuşan liderlerinin çevresinde kümelenenlerin,Ben Birader-i Azamım, Erkemim Şeyh Sait’in öcünü alıyorum, aldım.. Şeyh Sait ve Rüfekası hakiki şehittirler.Fetvasını veren ihanet şebekesinin artıklarının, dolandırıcılık, nitelikli dolandırıcılık, sahtecilik vs. suçlarından soruşturma geçiren ve davaları olanların bankaların ve hazinenin yönetimlerini ele geçirmelerinin,Atatürk’e hakaretten mahkum olanların, Meclisten Yıkıldık Meclisten Dirileceğiz sözleriyle hilafeti yine Meclis’ten geri getireceğini iddia edenlerin,Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin temeline dinamit koymak için, kendini Demokrat ve Atatürkçü ilan edenlerin desteği ile güçlenen bir zihniyetin AKP adı altında; TBMM’de yer alarak varmak istedikleri düzene geçmek için nasıl çabaladıklarının belgelerini bulacaksınız!

Diğer "Ergün Poyraz" Kitapları:

1. Amerika daki İmam
    2. İplikçi
    3. Musa nın Mücahiti
    4. Musa nın AKP si
    5. Musa nın Gülü
    6. Musa’nın Çocukları Tayyip ve Emine
    7. Musa'nın Çocukları Tayyip Ve Emine
    8. Musa nın Çocukları Tayyip Ve Emine
    9. Çoban Sülü

Hilafet Ordusundan Arap Kürt Partisine - Ergün Poyraz - Ana Fikri Yorumları