Beni Son Defa Öp - Luanne Rice - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 04-03-2011 (06:30)   Son Mesaj: 04-03-2011 (06:30)    Cevap: 0    Gösterim: 723  

04-03-2011

Beni Son Defa Öp - Luanne Rice - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi
    Basım Tarihi: Mart 2009
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Epsilon Yayınevi nin yeni yazarı, aşk ve gerilim yüklü çok satan romanlarıyla New York Times çok satanlar listelerinde yerini koruyan Luanne Rice, aralarında Dans Et Benimle, Gümüş Çanlar, Taş Yürek adlı romanlarının da bulunduğu yirmi beş esere imza attı. Yazarın Beni Son Defa Öp isimli romanı da tutku dolu satırlarıyla okuru kendine çekiyor. Afişlerde görülen bir yüz, haberlerde duyulan bir isim ve insanın içini burkan bir trajedi. Geleceği umut dolu görünen, gencecik, yakışıklı bir adam sıcak bir yaz gecesi evinden çıkar. Aradan yirmi dört saat geçmeden cesedi bulunur. Öldürülmüştür. Ortada hiçbir işaret, hiçbir ipucu yoktur. Katile ulaşmak neredeyse olanaksız görünmektedir.Birçok kişi gazete manşetlerini okuyup geçer. Kimileri belki içinden sessizce dua eder. Sonunda herkes olanları unutur ve kendi yaşamına döner. Peki ya genç adam sizin oğlunuzsa? Ya da hayattaki ne büyük aşkınızsa?

Diğer "Luanne Rice" Kitapları:

1. Yazın Çocukları
    2. Dans Et Benimle
    3. Gümüş Çanlar

Beni Son Defa Öp - Luanne Rice - Ana Fikri Yorumları