Dans Et Benimle - Luanne Rice - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-07-2011 (12:40)   Son Mesaj: 01-07-2011 (12:40)    Cevap: 0    Gösterim: 550  

01-07-2011

Dans Et Benimle - Luanne Rice - Ana Fikri

Yayınevi: Truva Yayınları
    Basım Tarihi: Eylül 2005
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Çocuğunu evlatlık veren birisini tanıyorum. Bu yaptığı en zor şeydi. Ve tam olarak neler hissettiğini bilmesem de şunu biliyorum ki onu terk etmeyi asla istemezdi. Asla! Hayatın dar patikalarında yürümeye bir dansla başlayan Jane, evlatlık verdiği, vermeye mecbur bırakıldığı, kızı Chloe nun acı veren özlemini uzun seneler sessizliğe bürünmüş yüreğinde yaşar. Bir tarafta kızının hayatını altüst etmek istemezken öbür tarafta annelik duygularını dizginlemekte zorlanır. Chloe ya ilk önce bir dost gibi yaklaşan Jane, ustaca kaleme alınmış bu romanda, kendini bir zamanlar yaşadığı zorlukları yaşayan kızına yardım ederken bulur. Uzun bir zaman yaşanmışlığını ve kalp kırıklarını onarmaya çalışan Jane e hayat mutluluğa giden yolda yürümesi için artık göz kırpmıştır ve bir zamanlar onu karanlığa sürükleyen dans, ona yeni bir aşkı ve kızını geri vermiştir.

Diğer "Luanne Rice" Kitapları:

1. Beni Son Defa Öp
    2. Yazın Çocukları
    3. Gümüş Çanlar

Dans Et Benimle - Luanne Rice - Ana Fikri Yorumları