Fok Balıklarını Kim Kaçırıyor - Ajan Köpek Bello B - Thomas Brezina - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 04-02-2011 (23:40)   Son Mesaj: 04-02-2011 (23:40)    Cevap: 0    Gösterim: 789  

04-02-2011

Fok Balıklarını Kim Kaçırıyor - Ajan Köpek Bello B - Thomas Brezina - Ana Fikri

Fok Balıklarını Kim Kaçırıyor - Ajan Köpek Bello B - Thomas Brezina - Özeti, Fok Balıklarını Kim Kaçırıyor - Ajan Köpek Bello B Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Bulut Yayınları
    Basım Tarihi: Kasım 2006
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Akıllı bir teriye köpek; akıllı, hayvan seven üç çocukla serüvenden serüvene atılırsa, gerilim ve heyecan da o denli artar. Hele ki bunu anlatan milyonlarca çocuğun sevgili yazarı Thomas Brezina olursa. Merhaba, benim adım Lina. Balık suyu içen, bir hayvan tanıyorum. Evet, gerçekten! Balık suyunun tadı nasıl mı? Hiç denemedim. Ama kokusundan pek de lezzetli olmadığını tahmin edebiliyorum. Ben spagetti ve pizza severim. Ama sırayla... Bir gün spagetti, bir gün pizza..

Diğer "Thomas Brezina" Kitapları:

1. Hayalet Korsanların İzinde
    2. Hayaletlerin Yatılı Okulu
    3. Kızıl Mumya nın Dönüşü
    4. Dedektiflik Elkitabı - Dört Kafadarlar Takımı Özel
    5. Kabuslar Stadyumu
    6. Piramitteki Esrarengiz Kız
    7. Bilgisayar Cini
    8. Dinozor Vadisi
    9. Hayalet Köpeğin Gazabı Büyük Dört Kafadarlar Takım

Fok Balıklarını Kim Kaçırıyor - Ajan Köpek Bello B - Thomas Brezina - Ana Fikri Yorumları