Gülün Gölgesinde Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 2. C - Charles Bukowski - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-01-2011 (12:50)   Son Mesaj: 04-01-2011 (12:50)    Cevap: 0    Gösterim: 502  

04-01-2011

Gülün Gölgesinde Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 2. C - Charles Bukowski - Ana Fikri

Yayınevi: Parantez Yayınları
    Basım Tarihi: Kasım 2002
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Hiç bir zaman olması gerektiği gibi değil dedi insanlar, müziğin sesi, sözcüklerin yazılışı.hiç bir zaman olması gerektiği gibi değil, dedi, bütün bize öğretilenler, peşinde koştuğumuz aşklar, öldüğümüz bütün ölümler, yaşadığımız bütün hayatlar, hiç bir zaman olması gerektiği gibi değiller, yakın bile değiller.birbiri arasındaki yaşadığımız bu hayatlar, tarih olarak yığılmış, türlerin israfı, ışığın ve yolun tıkanması, olması gerektiği gibi değil, hiç değil, dedi.bilmiyor muyum? diye cevap verdim.uzaklaştım aynadan.sabahtı, öğlendi, akşamdı,hiç bir şey değişmiyorduher şey yerli yerindeydi.bir şey patladı, bir şey kırıldı,bir şey kaldı.

Diğer "Charles Bukowski" Kitapları:

1. Pis Moruk İtiraf Ediyor
    2. İlham Perisine Oynamak
    3. En İyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür
    4. Kaybedenin Önde Gideni
    5. Gece Çılgın Ayak Sesleriyle Yırtıldı
    6. Güneşe Uzan
    7. Güneş, işte burdayım
    8. Sıcak Su Müziği
    9. Bir Tek Ben Miyim Böyle Yaşayan?

Gülün Gölgesinde Dünyevi Şiirlerin Son Gecesi 2. C - Charles Bukowski - Ana Fikri Yorumları