Hayat Boyu Flört - Zig Ziglar - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-31-2011 (18:00)   Son Mesaj: 03-31-2011 (18:00)    Cevap: 0    Gösterim: 905  

03-31-2011

Hayat Boyu Flört - Zig Ziglar - Ana Fikri

Yayınevi: Sistem Yayıncılık
    Basım Tarihi: 2000
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Bir uçak yolculuğu sırasında yanımdaki adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını farkettim. O an yorum yapmaktan kendimi alamayıp "Bayım, alyansınızı yanlış elinize takmışsınız," dedim. Adam bunun üzerine, "Yanlış kadınla evlendim de ondan," diye karşılık verdi.O adamın yanlış kadınla evlenip evlenmediği konusunda bilgi sahibi olma şansım yoktu, ama, pek çok insanın evlilikle ilgili yanlış fikirlere sahip olduğundan, mutlu ve başarılı bir evlilik için neler gerektiğini bilmediğinden eminim. Yanlış seçilmiş bir insana doğru insanmış gibi davranırsanız, sonuçta doğru insanla evlenmiş olursunuz. Diğer taraftan, doğru seçilmiş insanla evlendiğiniz halde yanlış davranıyorsanız, kesinlikle yanlış bir evlilik yapmışsınızdır. Doğru insan olmak, doğru insanla evlenmekten çok daha önemlidir. Kısacası, evlenmek için doğru mu, yoksa yanlış eş mi seçtiğinizi sizin bakış açınız belirler.

Diğer "Zig Ziglar" Kitapları:

1. Ziglar ın Satış Yöntemleri
    2. Zirvede Görüşürüz
    3. Zirvenin Üzerinde
    4. Zirveye Çıkan Basamaklar
    5. Olumsuz Bir Dünyada Olumlu Çocuklar Yetiştirmek

Hayat Boyu Flört - Zig Ziglar - Ana Fikri Yorumları