Dikkat Bebek Var / Bebeğimin İlk Günlüğü / İnterak - Tanıl Yaşar - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-20-2011 (17:40)   Son Mesaj: 03-20-2011 (17:40)    Cevap: 0    Gösterim: 673  

03-20-2011

Dikkat Bebek Var / Bebeğimin İlk Günlüğü / İnterak - Tanıl Yaşar - Ana Fikri

Yayınevi: Domino Yayın Grubu
    Basım Tarihi: Mart 2007
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Bebeğinizin büyümesini adım adım takip ederek, onun sağlık ve sosyal gelişimi hakkında notlar tutmanızı sağlamakla beraber; bebeğiniz büyüdüğünde ona ve size iyi bir anı olarak kalması amacıyla tasarlanan "Dikkat Bebek Var! - Bebeğimin İlk Günlüğü şimdiye kadar Türkiye de yayınlanan en geniş kapsamlı bebek güncesi olma özelliğini taşımaktadır. Bebeğinizin size müjdelendiği ilk andan, bebeğinizin 1 yaşına kadar olan periyotta nasıl gelişme gösterdiğini adım adım takip edecek ve yine Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek hazırlamış olduğumuz interaktif CD-ROM sayesinde bu bilgileri bilgisayar ortamında da tutabileceksiniz. "Dikkat Bebev Var! - Bebeğimin İlk Günlüğü adlı eser şık kutusu içinde bir adet interaktif CD-ROM ve arabanıza yapıştırabileceğiniz "Dikkat Bebek Var! sticker ile birlikte sizlere sunulmaktadır... Bebeğinizi büyütürken her aşamasında birlikte olmak dileği ile...

Diğer "Tanıl Yaşar" Kitapları:

1. Çemberin İçindeki İnanış Yezidilik

Dikkat Bebek Var / Bebeğimin İlk Günlüğü / İnterak - Tanıl Yaşar - Ana Fikri Yorumları