Cinsel Yaşam Kılavuzu Sen, Ben ve Cinselliğimiz - Safa M. Yurdanur - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 03-14-2011 (23:10)   Son Mesaj: 03-14-2011 (23:10)    Cevap: 0    Gösterim: 607  

03-14-2011

Cinsel Yaşam Kılavuzu Sen, Ben ve Cinselliğimiz - Safa M. Yurdanur - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi
    Basım Tarihi: Şubat 1999
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Şaşırtıcı teknolojik gelişmelere, sarsıcı sosyal ve siyasal olaylara tanık olunan çağımızda; eğitim, trafik, çevre, beslenme, spor gibi konulardaki sorunlar didik didik edilerek çözülmeye uğraşılırken cinsel bunalımlar konusunda yeterli çaba gösterilmemektedir. Çatlakları boyayarak kapamakla bir yapı nasıl ayakta tutulamazsa cinsel yaşantının da -ne kadar suskun kalınırsa kalınsın- insanlar üzerindeki sarsıcı etkisi ortadan kaldırılamaya-caktır.... Bu kitabı hazırlarken okurun eline sevme sanatı nda kusursuz bir kılavuz vermek istedik. Evlilik kurumunu toplumun temel taşlarından saydığımız için eşlerin mutluluğuna gölge düşürecek bilgisiz davranışları ortadan kaldırmak amacını güttük. Bu bakımdan "Cinsel Yaşam Kılavuzu"nun hedefi evlilikte mutluluk olmuştur.

Cinsel Yaşam Kılavuzu Sen, Ben ve Cinselliğimiz - Safa M. Yurdanur - Ana Fikri Yorumları