Evrenin İşletim Sistemi - Celaleddin Özbek - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 02-22-2011 (07:30)   Son Mesaj: 02-22-2011 (07:30)    Cevap: 0    Gösterim: 828  

02-22-2011

Evrenin İşletim Sistemi - Celaleddin Özbek - Ana Fikri

Evrenin İşletim Sistemi - Celaleddin Özbek - Özeti, Evrenin İşletim Sistemi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Bilge Yayınları
    Basım Tarihi: Aralık 2004
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Evrenin İşletim Sistemi insana, evrene ve bu ikisinin birbiriyle ilişkisine dair Kur an çerçevesinde yapılmış bir çalışmadır. Eser, evrenin yaratılışını ve işleyişini yönetim bilimi çerçevesinde, bir bilgisayar programı mantığıyla açıklıyor.Bu kitapta;Evrenin başlangıcı, evrenlerin oluşmasıKalemin evrenin geni olmasıEvrenin işletim programıAdem ile Havva kardeş midir?Maddenin başlangıcıyla sonunun aynı olmasıArşın genetik sistemiLevh-i mahfuzun genetik sistemiKürsiAhiretteki sıratKıyameti hazırlayıcı sebeplerCennetin ve cehennemin yeriKıyametgibi konularla ilgili çarpıcı bilgileri ve yorumları tefsir bilimine getirilen en farklı yaklaşımlarla bulacaksınız.Bilim dünyası insanın genetiğini çözmeye çalışırken Evrenin İşletim Sistemi adlı eser sizi evrenin genetiğini öğrenmeye davet ediyor.

Evrenin İşletim Sistemi - Celaleddin Özbek - Ana Fikri Yorumları