CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları - Ömer Özkaya - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-21-2011 (19:20)   Son Mesaj: 04-24-2011 (21:38)    Cevap: 1    Gösterim: 2462  

02-21-2011

CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları - Ömer Özkaya - Özeti

CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları - Ömer Özkaya - Özeti, CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: IQ Kültür-Sanat Yayıncılık
    Basım Tarihi: Mayıs 2003
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Frekansla herhangi bir kimsenin beynine bir durum-mesaj gönderme teknolojik olarak mümkündür. Bu konu üzerine gerek CIA ve gerekse KGB uzun zamandan beri çalışıyor. SSCB de Komünist Partisi ne muhalif bazı kişiler, KGB nin dalga harekatı yayınları sonucu ya intihar etmiş ya da delirmişlerdir. Prof. Dr. Haluk NURBAKİ CIA tarafından uyuşturucu ilaçlarla yapılan deneyler ABD hükümetinin uyguladığı çok gizli zihin kontrol projesinin yalnızca bir kısmıdır. Bu deneyler binlerce kişi üzerinde 35 yıl devam etmiştir. Bu araştırmalar; narkotik hipnoz, elektronik olarak beynin uyarılması, alçak ses frekanslarıyla davranışların etkilenmesi ve davranış değişiklikleri terapisidir. Devletler parapsikolojik silahları vatandaşların kendi ideolojik ve politik sistemleri içinde tutmak için veya diğer ülke insanlarının zihinlerini etkileyerek değiştirmek ve kendi gayelerine uygun yönlendirmek için kullanacaklardır. Walter BOWARD- Gazeteci/Yazar Radyohipnotik beyinlerarası kontrol projesi elektronik hipnoz yapmayı açıklamaktadır. Bu projede kişiye istemediği şeyleri yaptırmak mümkün hale gelecektir. Tuşlarla kontrol edilen insana ne yaptırılmaz ki! E. Kurmay Albay Nevzat TARHAN

Diğer "Ömer Özkaya" Kitapları:

1. Zihin Kontrol - Cep Boy
    2. Pentagon'un İran Operasyonu

CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları - Ömer Özkaya - Özeti Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-24-2011, 21:38

--->: CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları - Ömer Özkaya - Özeti

Sayın ömer özkaya,sizi cok cok beğeniyorum allah siz ve sizler gibilerini başımızdan eksik etmesin,cüngü cennet türkiyemızin sizlere cok ihtiyacı var bilhassa bu dönemlerde.
    Sayın özkaya ben 1945 trabzon carşıbaşı doğumlu,30 sene almanyada calışdım vatanını milletini seven bir emekliyim.Güzel cennet vadanımı avrubayla mukayesede üzülüyorum, utanıyorum ?.1940'lı yıllarda almanya dev ucaklarıyla rusyayı pombalargen,denize inib ikmal yabıb yine denizden havalanıb mavi bulutlarınarasından pomba yağtıran ucakları vargen, o günden bu güne ankara nerede,bugüne kadar o kutsal mekanı (büyük millet meclisini) kimin yaraına kullantılar.cumhuriyetin kuruluşundan bugüne türkiyede ne yabtılar hiç ?.Gelen yeti giden yeti avrubanın amerikanın uşağı oldular.sonucda olan vatandaşa oldu.
    Ömer bey ben bu yaşıma geldim vadansever bir hukümet görmetim. bu ne bela bu ne duymazlık allah aşkına 2011 yılıntayız halen bir araba fabrikamız yok,kücükde olsa bir motor imal edemetik bunlar zor şeyler değil,sizden ricam bu konuları ele alırsanız belgi birilerinin ufkunu acarsınızda bu beladan kurtuluruz,sizin bu konuta etkili olacağınıza inanıyorum. Allaha emanet olun .
    mehmet çete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mehmet çete Ziyaretci