Etkin Yöneticinin Seyir Defteri - Peter Drucker - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-26-2011 (04:21)   Son Mesaj: 01-26-2011 (04:21)    Cevap: 0    Gösterim: 2204  

01-26-2011

Etkin Yöneticinin Seyir Defteri - Peter Drucker - Ana Fikri

Etkin Yöneticinin Seyir Defteri - Peter Drucker - Özeti, Etkin Yöneticinin Seyir Defteri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Optimist Yayın Dağıtım
    Basım Tarihi: Şubat 2007
    Kitap Türü:

Etkinlik öğrenilebilir, etkinlik öğrenilmelidirEtkin olmak öğrenilebilir. Etkinlik doğru şeyleri yapmakla ilgilidir. Aslında beş karmaşık uygulamadan oluşan bir alışkanlıktır. Bunları pratik yaparak edinebilirsiniz. Bu kitapta Peter Drucker dan etkin yöneticiliği öğreneceksiniz.Yönetim disiplininin en büyük düşünürü Peter Drucker dan eşsiz bir etkinlik kılavuzu.Her düzeydeki yöneticiler, yönetici adayları ve bilgi işçileri için 5 temel etkinlik uygulaması:Zamanınızı nasıl yöneteceksiniz?Çabalarınızı katkı yapmaya nasıl odaklandıracaksınız?Güçlü yanlarınızı nasıl üretken kılacaksınız?Çabalarınızı katkılar açısından en önemli görevlere nasıl yoğunlaştıracaksınız?Etkin karar almayı nasıl öğreneceksiniz?"Bu dünyanın iş ve yönetim filozofları dekanı."- Wall Street Journal"Onun yazıları yöneticilik mesleğinin nirengi noktalarıdır."- Harvard Business Rewiev

Diğer "Peter Drucker" Kitapları:

1. Büyük Değişimler Çağında Yönetim
    2. Kuruluşunuz Hakkında Sormanız Gereken En Önemli Be

Etkin Yöneticinin Seyir Defteri - Peter Drucker - Ana Fikri Yorumları