Görevde Yükselme Sınavı - Sağlık Bakanlığı Persone - Davut Karagöz - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-14-2011 (14:10)   Son Mesaj: 01-15-2011 (17:04)    Cevap: 1    Gösterim: 759  

01-14-2011

Görevde Yükselme Sınavı - Sağlık Bakanlığı Persone - Davut Karagöz - Ana Fikri

Görevde Yükselme Sınavı - Sağlık Bakanlığı Persone - Davut Karagöz - Özeti, Görevde Yükselme Sınavı - Sağlık Bakanlığı Persone Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Asil Yayın Dağıtım
    Basım Tarihi: Eylül 2009
    Kitap Türü: Sınavlara Hazırlık / Yabancı Dil

Bu kitap Kamu Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Denkliği Sınavlarına yönelik olarak, yayınevimizce hazırlanan serinin bir parçasıdır. Sağlık Bakanlığı personeline yönelik olarak hazırlamış olduğumuz bu çalışma Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Yönetmeliği esaslarına uygun olarak tasarlanmış ve okuyucuya sunulmuştur. Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile 9 Eylül 2009 tarihinde görüşen Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Kaçar, Bakanlığın 2830 kadro ihdas ettiğini söyledi. Kaçar, lise ve üstü öğrenime sahip Yardımcı Hizmetler Sınıfındaki çalışanlar için önemli sayıda kadro ihdası yapıldığını belirterek, Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, sendikamızın talebi doğrultusunda kadro sayısının 2830 olarak belirlendiği bilgisini aktarmıştır. Buna göre 2000 i VHKİ kadrosu olmak üzere, 250 memur, 250 şoför, 250 şef, 25 Hastane Müdürü, 25 Hastane Müdür Yardımcısı, 30 Şube Müdürü kadrosu açılmıştır şeklinde konuştu. Sağlık Bakanı ile görüşmelerinde görevde yükselme eğitimlerinin il düzeyinde yapılması talebini de ilettiklerini dile getiren Kaçar, bu taleplerinin kabul gördüğünü ve eğitimlerin il düzeyinde yapılacağını kaydetti. Sağlık-Sen Başkanı Mahmut Kaçar, yakın zamanda başlayacak olan eğitimler ile ilgili ders programının hazırlandığını, Milli Eğitim Bakanlığı ile hem görevde yükselme, hem de unvan değişikliği sınav tarihleri konusunda anlaşma sağlanmak üzere olduğunu ifade etti

Görevde Yükselme Sınavı - Sağlık Bakanlığı Persone - Davut Karagöz - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  01-15-2011, 17:04

--->: Görevde Yükselme Sınavı - Sağlık Bakanlığı Persone - Davut Karagöz - Özeti

görevde yükselme sınavı falan açmasınlar efendim... kimi kandırıyorlar sınava girebilmek için görevde yükselme eğitimi yapıyorlar bu eğitimi duyurmak falan yok..... eğitimden sonra bunun varlığından haberdar oluyoruz.hem bizim onların verdiği uyduruk eğitimlere ihtiyacımız yokki 4 yılı bana 30 gündemi verecekler.ben o eğitim olmadanda sınavı kazanırım .
    görevde yükselme eğitimi ne gerek yok diyorum, aksi düşüncede olan biri varsa anlatsın lütfen, faydalanmak isterim
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci