Benim İnsanlarım - Puna Pamir - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-10-2011 (01:50)   Son Mesaj: 01-10-2011 (01:50)    Cevap: 0    Gösterim: 646  

01-10-2011

Benim İnsanlarım - Puna Pamir - Ana Fikri

Yayınevi: Goa Basım Yayın
    Basım Tarihi: Haziran 2008
    Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat

Öykülerinizin, bazen başka insanlardan yansıyan, bazen sadece size ait olan ve bazen de hayat akışının sunduğu dersleri içeren izlerden basitçe oluştuğunu bilirsiniz ve bu izler aslında yavaş yavaş sizi siz yapmıştır. Benim İnsanlarım, Puna Pamir in hayatından kesitlerle oluşturduğu, ancak pek çoğunda, yaşamı boyunca izlediği kimi sıradan, kimi sıra dışı insanlara ait anıları anlattığı öykülerin toplamı. Kitap, yıllar öncesinin Ankara sında, yazarın çocukluk yıllarında başlayıp, bugün çoğumuzun unuttuğu veya yaşamadığı yıllara ait solgun resimleri canlandırıyor gözlerde ve sonra yavaş yavaş günümüz İstanbul unun insanlarına doğru ilerliyor. Kronolojik bir akış içinde anlatılan öykülerde insanların tutkuları, saplantıları, sevgileri, özlemleri ve sırları bir arada... Kitapta, öyküsü anlatılan her bir insanda, yazardan, dahası kendinizden de bir parça bulacaksınız...

Diğer "Puna Pamir" Kitapları:

1. Yolculuklar

Benim İnsanlarım - Puna Pamir - Ana Fikri Yorumları