Boş Verdiğim Çamaşırlarım ve Çikolatasız Hayatım - Lyntte Allen - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-28-2010 (00:30)   Son Mesaj: 12-28-2010 (00:30)    Cevap: 0    Gösterim: 459  

12-28-2010

Boş Verdiğim Çamaşırlarım ve Çikolatasız Hayatım - Lyntte Allen - Ana Fikri

Yayınevi: Medya+ik Yayınları
    Basım Tarihi: Şubat 2006
    Kitap Türü: Kadın / Aile

"Boş Verdiğim Çamaşırlarım ve Çikolatasız Hayatım" her yaştan, çalışan ya da çalışmayan tüm kadınlar için ideal bir kitap. Yaşam koçu Lynette Allen, bu kitapta dengeli, eğlenceli, stressiz ve tatmin edici bir hayat için esin kaynağı olan, hem sezgilere dayalı hem de gerçekçi tavsiyelerde bulunuyor. Başarılı bir yaşam koçu ve yazar olan Lynette Allen, bu ilk kitabında okurlarıyla sırlarını paylaşıyor. "... Lynette, biz yaşam yorgunlarını çok iyi analiz etmiş!" Denyse Douglas / Köşe Yazarı Black Beauty and Hair Dergisi Hayatına hareket kat, göreceksin bir gecede hayatın değişecek. (Söz veriyorum!) - Top Sante Dergisi ...etkili stratejiler... İster kilo vermek için, ister kendinize vakit ayırmak ya da stres düzeyinizi azaltmak için uğraşıyor olun..." - Slimming Dergisi "Her kadın Lynette in tavsiyelerini dinlemeli... Gerçekten işe yarıyorlar!" - Charlotte Smith / Editör Natural Health and Wellbeing Dergisi

Boş Verdiğim Çamaşırlarım ve Çikolatasız Hayatım - Lyntte Allen - Ana Fikri Yorumları