Adım Adım Visual C#.Net - John Sharp - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-24-2010 (05:22)   Son Mesaj: 12-24-2010 (05:22)    Cevap: 0    Gösterim: 783  

12-24-2010

Adım Adım Visual C#.Net - John Sharp - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Aralık 2005
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Bu adım adım kılavuz ile Microsoft Visual Studio .NET 2003 programlama becerilerinizi geliştirin. Kendinizi Visual C# ta adım geliştirin ve Microsoft.NET platformu için uygulamalar yazmaya başlayın. Bu kullanışlı ve pratik kitap, Visual C# sözdizimini öğrenme, ilk bileşenlerinizi, Web servislerinizi ve uygulamalarınızı yazıp çalıştırma sürecinde size uzman bir destek sağlayacaktır. Temel teknikleri izlemesi kolay dersler ve uygulamalı alıştırmalar aracılığıyla kendi kendinize öğrenin. Ve Visual C# çalışarak üretkenliğinizi artırın. Kitapta anlatılan konular: - Değişkenler bildirmek, yöntemler tanımlamak ve ifadeler oluşturmak - Özel durumları işlemek ve yakalamak - Kalıtım ve kapsülleme gibi nesne yönelimi teknikleri kullanmak - Kaynakları yönetmek ve çöp toplamayı kullanmak - Özellikler, dizinleyiciler ve olaylar içeren bileşenler oluşturmak - Sınıfların kullanışlılığını geliştirmek için işleçler tanımlamak - GUI uygulamaları ve kullanıcı denetimleri oluşturmak - ADO.NET kullanarak veri kaynaklarına erişmek - XML belgeleri yazmak ve yönetmek - Büyük hacimli verileri depolamak için Web Forms oluşturmak - ASP.NET denetimleriyle kullanıcı girdilerini doğrulamak - Web servisleri yazmak, sınamak ve kurmak.

Diğer "John Sharp" Kitapları:

1. Adım Adım Visual C# 2008
    2. Adım Adım Microsoft Visual C# .NET
    3. Adım Adım Microsoft Visual C 2005
    4. Adım Adım Microsoft Visual C 2005

Adım Adım Visual C#.Net - John Sharp - Ana Fikri Yorumları