eski sevgilimi hala seviyorum

itiraf ediyorum suanda beraber oldugum kisiyle mutlu olamiyorum cünkü aklimda hala eski sevgilim var. ona karsi olan duygularimi tam bilemiyorum ama devamli rüyalarimda ve hayallerimde. iki iyi arkadas kalalim dedik ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen sevilay sevil

1. Alt 11-04-2010, 11:39 #1
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    itiraf ediyorum suanda beraber oldugum kisiyle mutlu olamiyorum cünkü aklimda hala eski sevgilim var. ona karsi olan duygularimi tam bilemiyorum ama devamli rüyalarimda ve hayallerimde. iki iyi arkadas kalalim dedik ama onunda bana karsi duygularini hissediyorum ama gururuma yedirip ona bende hala sana karsi duygular besliyorum diyemiyorum.

2. Alt 07-29-2012, 04:42 #2
    fuhgu Mesajlar: 430
    cok dogal bırsy gıt ve sarıl ona

3. Alt 09-04-2012, 00:27 #3
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    eski sevgilin aklındaysa nye baskasıyla oluyosun simdi fuhgu git sarıl dedi ama peki simdikinin duyguları ne olacak bak kötü anıları aklına getir unut ben öyle yaptım yada simdikini kendinden sogut.ve unutma arkadastan sevgili olur ama sevgiliden asla arkadas olmazzzzz.

fuhgu bunu beğendi.
  4. Alt 09-04-2012, 00:35 #4
    fuhgu Mesajlar: 430
    vavvvvvvv dokturmussun bakıyorumda.. sevgiliden arkadas olmayacagı dogru tabi

5. Alt 09-04-2012, 16:52 #5
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    haha tabikide öyle cok seviyosan unutamayacagını biliyosan kendini atese atmayacaksın