aile birlesimi vizesi bilgileri

burdaki eklentide, almanya bulunan esinizile aile birlesimi vizesi icin gereken bilgileri bulunmakta. Benzer Konular Aile Birlesimi... aile birleşimi vizesi almanya... Hollandaca Uyum Kursu Aile birlesimi vizesi... cocuklar icin aile birlesimi ...

1. Alt 06-03-2008, 00:12 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    burdaki eklentide, almanya bulunan esinizile aile birlesimi vizesi icin gereken bilgileri bulunmakta.

Eklenmiş Dosya
    Dosya tipi: pdf
    a bulunan esle aile birlesimi.pdf (79.5 KB (Kilobyte), 805x kez indirilmiştir)
  2. Alt 12-01-2010, 00:33 #2
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    almanya aile birlesimi vizesi icin gerekli evraklar-aile birlesimi vizesi bilgileri

Almanyadan sınırdışı edilen kişiler ve halen orada Ailesi bulunan (Eşi ve Çocukları)olan insanlar tekrar nezaman Almayaya geri dönebilirler.Bu hususta neden açıklayıcı bilgi bulunmuyor bu sayfalarda merak ediyorum.Bu gibi durumlarda Alman yasaları nasıl işliyor,prosedür nedir bilen varmı...

3. Alt 12-11-2010, 19:14 #3
    Ziyaretci
    Misafiresra Mesajlar: n/a
    merhabalar benım bır sorum olcak ben evlenelı 4 ay oldu esim sonradan alman vatandası oldu bende 2 aydır almanca kursuna gıdıyorum ve 22aralıkta sınavım var benim asıl sorum su vıze kac gunde cıkar neler gereklı nelere bakıyorlar onları merak ediyorum.esim alman vatandası evi kira arabası var 2.5milyara yakın maas alıyor guvenlik gorevlisi 15 yıldır orda yasıyor.ev 65metrekare.yardımcı olursanız sevinirim

4. Alt 12-07-2012, 20:51 #4
    Ziyaretci
    Alıntı:
    aile birlesimi vizesi kac gunde cikar almanya-aile birlesimi vizesi bilgileri

almanya vizesi kaç günde gelir

5. Alt 12-07-2014, 18:31 #5
    Ziyaretci
    merhaba ben 14.10.2014 vize basvurusu yaptım aile birleşimi eşim türk vatandaşı ev gelir tamam fakat 2 ay oldu vizem ne zaman belli olur lütfen acill cevap bekliyorum stresten ölüyorum :-(
    Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

6. Alt 12-19-2014, 14:15 #6
    Ziyaretci
    zekiye Mesajlar: n/a
    [QUOTE]aile birlesimi vle birlesislm kar ben aile birleşimi için 11 11 2014 de ankaraya gittim ve hala sonuç gelmedi ne zaman çıkar bilginiz varmı acaba

7. Alt 01-08-2015, 21:17 #7
    Ziyaretci
    02.10.2014.aile birlesimi yaptim 3 aydir vizem cikmadi sizce ne kadar surer

8. Alt 01-24-2015, 10:01 #8
    Ziyaretci
    Alıntı:
    aile birlesimi vizesi kac gunde cikar almanya-aile birlesimi vizesi bilgileri

23.01.2014 de basvuru yaptim yaklasik uc ay serer dedi konsolostaki bayan.

9. Alt 01-28-2015, 03:56 #9
    Ziyaretci
    Alıntı:
    avusturya aile birlesimi vizesi kac gunde cikar-aile birlesimi vizesi bilgileri

Merhaba ben aile birleşimi için bu hafta vizeye başvurcam evraklar eksiksiz hazırlandı bu hafta başvurursam hemen vizeyi alırmıyım sorun çıkmazsa kaç ayda vize elime ulaşır? Eşim avusturya da doğma büyüme oranın vatandaşı olduğu için sorun çıkmaz denildi

10. Alt 02-13-2015, 19:26 #10
    Ziyaretci
    çapraz sorgudan sonra cevap kaç günde gelir

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.