MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Hukuk bölümü (https://www.muhakeme.net/forum/hukuk-bolumu/)
-   -   aile birlesimi vizesi bilgileri (https://www.muhakeme.net/forum/hukuk-bolumu/7129-aile-birlesimi-vizesi-bilgileri.html)

yabanGülü 06-02-2008 23:12

aile birlesimi vizesi bilgileri

hukuk:

Almanya

Toplam 1 Eklenti bulunuyor.
burdaki eklentide, almanya bulunan esinizile aile birlesimi vizesi icin gereken bilgileri bulunmakta.

Misafir 11-30-2010 23:33

--->: aile birlesimi vizesi bilgileri

Alıntı:

almanya aile birlesimi vizesi icin gerekli evraklar-aile birlesimi vizesi bilgileri
Almanyadan sınırdışı edilen kişiler ve halen orada Ailesi bulunan (Eşi ve Çocukları)olan insanlar tekrar nezaman Almayaya geri dönebilirler.Bu hususta neden açıklayıcı bilgi bulunmuyor bu sayfalarda merak ediyorum.Bu gibi durumlarda Alman yasaları nasıl işliyor,prosedür nedir bilen varmı...

Misafiresra 12-11-2010 18:14

--->: aile birlesimi vizesi bilgileri

merhabalar benım bır sorum olcak ben evlenelı 4 ay oldu esim sonradan alman vatandası oldu bende 2 aydır almanca kursuna gıdıyorum ve 22aralıkta sınavım var benim asıl sorum su vıze kac gunde cıkar neler gereklı nelere bakıyorlar onları merak ediyorum.esim alman vatandası evi kira arabası var 2.5milyara yakın maas alıyor guvenlik gorevlisi 15 yıldır orda yasıyor.ev 65metrekare.yardımcı olursanız sevinirim

Misafir 12-07-2012 19:51

Alıntı:

aile birlesimi vizesi kac gunde cikar almanya-aile birlesimi vizesi bilgileri
almanya vizesi kaç günde gelir

Misafir 12-07-2014 17:31

→ aile birlesimi vizesi bilgileri

merhaba ben 14.10.2014 vize basvurusu yaptım aile birleşimi eşim türk vatandaşı ev gelir tamam fakat 2 ay oldu vizem ne zaman belli olur lütfen acill cevap bekliyorum stresten ölüyorum :-(
Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

zekiye 12-19-2014 13:15

[QUOTE]aile birlesimi vle birlesislm kar ben aile birleşimi için 11 11 2014 de ankaraya gittim ve hala sonuç gelmedi ne zaman çıkar bilginiz varmı acaba

Misafir 01-08-2015 20:17

02.10.2014.aile birlesimi yaptim 3 aydir vizem cikmadi sizce ne kadar surer

Misafir 01-24-2015 09:01

Alıntı:

aile birlesimi vizesi kac gunde cikar almanya-aile birlesimi vizesi bilgileri
23.01.2014 de basvuru yaptim yaklasik uc ay serer dedi konsolostaki bayan.

Misafir 01-28-2015 02:56

Alıntı:

avusturya aile birlesimi vizesi kac gunde cikar-aile birlesimi vizesi bilgileri
Merhaba ben aile birleşimi için bu hafta vizeye başvurcam evraklar eksiksiz hazırlandı bu hafta başvurursam hemen vizeyi alırmıyım sorun çıkmazsa kaç ayda vize elime ulaşır? Eşim avusturya da doğma büyüme oranın vatandaşı olduğu için sorun çıkmaz denildi

Misafir 02-13-2015 18:26

çapraz sorgudan sonra cevap kaç günde gelir

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:10 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük