olmamış sanki

ne olmuş bu siteye böyle. birkere fonda değişiklik yapılmış. insanın içini karartan bir renk olmuş. önceki çok güzeldi. ayrıca üyelerin paylaştıkları konularda sol da bi köşeye atılmış. yazılar zor görünüyo. ...

Ağaç Şeklinde Aç8Beğeni
  • 2 gönderen xyzt
  • 1 gönderen xyzt
  • 1 gönderen kipchak
  • 2 gönderen mhmt
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen xyzt

1. Alt 08-26-2008, 23:39 #1
    xyzt Mesajlar: 384
    ne olmuş bu siteye böyle.
    birkere fonda değişiklik yapılmış. insanın içini karartan bir renk olmuş. önceki çok güzeldi. ayrıca üyelerin paylaştıkları konularda sol da bi köşeye atılmış. yazılar zor görünüyo. siteyi açtığımda türkçe bi site değilmiş gibi izlenim veriyo. bu durum benim hiç hoşuma gitmedi( üye olarak nacizane düşüncelerimi yazmak istedim.) fon daki düzen ve renk önemli diye düşünüyorum.

kipchak ve ayna bunu beğendiler.
  2. Alt 08-26-2008, 23:46 #2
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    evet bende girince sasirdim, biraz karisik olmus

eski düzeni güzeldi ama galiba deneniyor, herkesin görüsleri alindikdan sonra düzelir yada kalir

3. Alt 08-27-2008, 00:24 #3
    e ozaman herkes görüşünü bildirsin. güzel fikirler çıkabilir belki.

yabanGülü bunu beğendi.
  4. Alt 08-27-2008, 00:25 #4
    bence renkler ne cok koyu nede cok acik olmalidir, yani göze sakin gelen renkler tercih edilmelidir. Sonucda saatlerce bu ekrana bakiliyor gözler yorulmasin dimi yaniii

5. Alt 08-27-2008, 20:59 #5
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    sitemizin beğenmediğiniz yanlarını söylemeniz şüphesiz gelişmesine olumlu katkı sağlayacaktır...
    herkes görüşünü bildirirse ona göre bir karar verilir inş.

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 08-28-2008, 00:14 #6
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    En azından eski haline dönebilir kardeşim Bu biraz karışık geliyor. Aslında çok sorun değil ama konuları geriye itiyor.
    Renge gelince; vbulletin normal rengi biraz daha gözü yormayacak (daha doğrusu Muhakemeye özgü) renklerden olabilir. Madem sordun
    Kolay Gelsin.

selametle..

kipchak ve yabanGülü bunu beğendiler.
  7. Alt 08-28-2008, 14:02 #7
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Su anda geriye dönüs yapamayaacgim icin hepinizden özür dilerim. Panelimizde trojan var bu trojan javascript tabanli arsivimizde olan ile ayni ama bunu silmek biraz zor olabilir. O zamana kadar kisa bir süreligine bu sekilde kalacagindan dolayi hepinizden özür diliyorum. En kisa zamanda hatalarda düzeltilecektir.

yabanGülü bunu beğendi.
  8. Alt 09-03-2008, 01:44 #8
    çok güzel olmuş. renk harika.
    görünce çok mutlu oldum. tebrik ediyorum. emeğinize yüreğinize sağlık

yabanGülü bunu beğendi.
  9. Alt 09-03-2008, 10:35 #9
    aa yeni görüntümüze ulasmisiz güzel, emeginize saglik

ama bir kac degisiklik daha olursa dahda güzel olur gibime geliyor

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.