Muhakeme forum a sitem!!!

Alıntı:...

1. Alt 07-23-2008, 02:14 #11
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Alıntı:
    amma ben yine de derim ki,siz iyisi mi kaldırın o zımbırtıları...

Tamam ben de diyorum ki, sistem kapitalist yada başka zımbırtı işte Ben banka hesabımı vereyim sadece giderleri yollarsan kaldırayım bu zımbırtıları

Ben böyle diyince neden ben günaha teşvik etmiş oluyorum sen benim dediğimi anlamak istemiyrsun anlamamak için elinden geleni ardına koymuyorsun bende anlamamak için böyle yapayım bakalım nasıl manzara çıkacak ortaya

Bu arada google arama motorunu kullanıyormusunuz diye sordum yanıt gelmedi. işinize geleni yazıyorsunuz vallahi bravo

2. Alt 07-23-2008, 02:36 #12
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Bu reklam linkleri site sahibinden bağımsızdır. Bu yüzden hangi link gelmiş sürekli kontrol edemez ve sürekli de değişir. Bu yine alptraum'un boşverdiği anlamına gelmesin. Zaten verdiği linkte/açtığı konuda da belirttiği gibi, uygunsuz linkleri ona yolladığımız zaman en kısa zamanda engelliyor. Ama bitmiyor ki. Sürekli kendi sitesinin reklamını veren ve maalesef aşk/chat tarzı sitelerin yoğunluğundan dolayı sadece bu tarz siteler varmış gibi geliyor. Ama mesela İslami site/Dini video linkleri de çıkıyor. İşte bi önlem bi engel alınamıyor. Kim reklam verirse.

Reklam konusuna gelince, komple kaldırma meselesine. Bu da bir öğrenci için sitenin hostuna ve vbulletine ödeyeceği para açısından zorlayacaktır ki bu durumu çok iyi anlarım. Maalesef google'den gelecek tüm reklamlara engel olması, onları kategorilendirme -teknik manada- mümkün olmadığı için elinden geleni yapsada yetişemediği kısımlar oluyor.

selametle..

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 07-23-2008, 08:54 #13
    el_feta Mesajlar: 1.168
    ben anlamam internetten siz gibi : ) ...
    lakin,ben hala daha istenmeyen bir şeyin burda olacağına inanmıyorm...
    alpatrum...dediğini yapmayı dilerdim lakin....
    ben yine anlamayan adam olayım..kaldırın bunları..siteyi geçindiremiyoruz falan,geçin bunları...
    yahu bence kendinize bu soruyu sormanız bile tuhaf..
    yapılan iş yanlış mı yanlış...bitti...insan böyle bişeyden ,ya ben para kazanır buranın ihtiyaçlarını karşılarım bununla diye düşünmesi bile bence çook vahim..
    vesselam...

destan bunu beğendi.
  4. Alt 07-23-2008, 13:05 #14
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    alptrumda bunları okuyor. Vardır bi düşündüğü. Sürekli aynı çerçevede dönüyorsun el_feta. Değişmemişsin
    Sabret bakalım. Yapacaktır bişiler.En kısa zamanda anlayan adam ol..

selametle..

5. Alt 07-23-2008, 13:30 #15
    bi breh breh!!! de sana...

6. Alt 07-23-2008, 15:22 #16
    Sanırım bu breh breh kendinizi aydınlatmak için konuştuğunuz, cümlelerinizi muallakta bırakarak cümlelerin bal saçtığını göstermeye çalışarak enenizi ön planda tutmanız yeterli diye düşünüyorum. Uyarınıza Allah c.c. razı olsun demek düştü ve hatta tekrarladğımız manilerimizdendir. Uzatma manadan da uzaklaşıyor uygulanabilecek en yararlı hususları düşündüğümüzden emin olabilirsiniz. bazen tam cümlelere dökemesemde en güzel şekilde ayarlayacağımdan emin olabilirsiniz.

selametle

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 07-23-2008, 15:29 #17
    breh breh ve cartis cartis i anlamanız için zaman lazım...
    onun dışında enaniyetten allaha sığınırım..
    ve de gayretiniz için de rabbim razı olur inşallah...

8. Alt 07-23-2008, 15:35 #18
    el_feta´isimli üyeden Alıntı
    breh breh ve cartis cartis i anlamanız için zaman lazım...
    onun dışında enaniyetten allaha sığınırım..
    ve de gayretiniz için de rabbim razı olur inşallah...

Anlaşılır olmaya çalışmanızı yeğlerim yoksa insanların hakkınızda zan etmelerine sebebiyet verirsiniz ve günaha vesile olmamaya çalışmanız daha makbul görünür bir tablo sergileyeceğinden emin olabilirsiniz

9. Alt 07-23-2008, 15:38 #19
    xyzt Mesajlar: 384
    el fetanın avatarına bakar mısınız? kendisini nasıl ifade etmek istiyor

el_feta bunu beğendi.
  10. Alt 07-23-2008, 15:39 #20
    ne oldu ki?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.