MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Forumdan duyurular (https://www.muhakeme.net/forum/forumdan-duyurular/)
-   -   Muhakeme forum a sitem!!! (https://www.muhakeme.net/forum/forumdan-duyurular/8204-muhakeme-forum-a-sitem.html)

el_feta 07-22-2008 11:35

Muhakeme forum a sitem!!!

selamun aleyküm...
bu sitenin islami bir anlayışı olduğunu zannetmeme rağmen ilginç şeyler oluyor...
bu kız msn leri falan da noluyor???
var mı bunu açıklayacak bir babayiğit..???
kaldırın şu reklamları allah aşkına yaa....

beko_58_18 07-22-2008 12:25

kardeş google kendi yaptıgı seyler bunlar reklam beyenmediginiz zaman admin beye mesaj atarak admin beyde sizle ilgilenecektir ama böyle bu site böyle olması yalnış felan filan cok yakıştıramıyorumm bu konu hakkın site zaten konu açıldı sanırım forum gezerseniz göreceksiniz.

alptraum 07-22-2008 12:26

İyi kaldırayım reklamları dediğimde herkes elini cebine atıp bı himmet edecek mi? etse bile bambaşka anlaşılacağız ve google reklamlarından kar etmıyoruz gidei karşılamaya çalışıyoruz.

Reklamların formatları ile ilgili duyurumda burda
http://www.muhakeme.net/sitedeki-rek...ili-t7313.html

el_feta 07-22-2008 18:06

selamun aleyküm...
üstteki arkadaştan özür diliyorum,böyle bir konunun açıldığından haberim yoktu..böyle uyarmayı düşündüm...neyse..maksat hasıl olsun da...
size gelince admin...anlıyorum...lakin bu asla bahane olamaz...fuhuşu tetikleyen bir şeyi kardeş ne yapalım diye onaylamak çok tuhaf değil mi sizce de...
kaldırın efendim..bunu düşünmeyin bile...
allah aşkına hiç yakışıyo mu???

ayışığı 07-22-2008 19:17

Alıntı:

el_feta´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 17589)
selamun aleyküm...
üstteki arkadaştan özür diliyorum,böyle bir konunun açıldığından haberim yoktu..böyle uyarmayı düşündüm...neyse..maksat hasıl olsun da...
size gelince admin...anlıyorum...lakin bu asla bahane olamaz...fuhuşu tetikleyen bir şeyi kardeş ne yapalım diye onaylamak çok tuhaf değil mi sizce de...

bencede doğru söylediniz söylenmesi gerekeni söylediniz...!

alptraum 07-22-2008 20:23

Alıntı:

el_feta´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 17589)
selamun aleyküm...

Ben kardeş ne yapalım dedim mi?

Su-i zan üstüne su-i zan nefsi davranmamak için elimden geleni yapıyorum ama suyunu çıkarttınız artık tabirlerinizde.

Ben oraya konu açtım ki bu google reklamları otomatik geliyor ve uygunsuz olan reklamları engelleyebiliyoruz ama yaz geldiğinden dolayı herkes prim yapabilmek için google a reklam veriyor ve gördüklerimi engelliyorum. Şunuda belirttim arkadaşlar benim gördüğüm reklamlar yurt dışı formatlı olduğu için sizin gördüğünüz reklamları göremeyebiliyorum uygunsuz reklam lınklerini lütfen bildiriniz dedim.

Bunun dışında aklına takılan hususları internette google da arıyormusun? sayın el-feta

el_feta 07-22-2008 21:57

giderleri karşılamaya çalışıyoruz...ne demek...ne yapalım yani anlamına gelmiyor mu??...
peki...ben yanlış anladım ,diyelim...
amma ben yine de derim ki,siz iyisi mi kaldırın o zımbırtıları...

beyza 07-22-2008 22:02

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 17596)
Ben oraya konu açtım ki bu google reklamları otomatik geliyor ve uygunsuz olan reklamları engelleyebiliyoruz ama yaz geldiğinden dolayı herkes prim yapabilmek için google a reklam veriyor ve gördüklerimi engelliyorum. Şunuda belirttim arkadaşlar benim gördüğüm reklamlar yurt dışı formatlı olduğu için sizin gördüğünüz reklamları göremeyebiliyorum uygunsuz reklam lınklerini lütfen bildiriniz dedim.

sayın el feta üstteki alıntıladığım bölümde ne anlatılmak istiyor sizce?

el_feta 07-22-2008 22:06

Alıntı:

beyza´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 17609)
sayın el feta üstteki alıntıladığım bölümde ne anlatılmak istiyor sizce?

ne anlatılıyor..bağışlayın...anlamak istemediğimi mi düşünüyosunuz...??

beyza 07-22-2008 22:07

est. sadece dikkatlice tekrar okumanızı rica ediyorum o kadar.. selametle..

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:43 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük