Filmler, programlar v.s. kaldirilmali mi?

Değerli Üstadım, bu foruma ne zaman girsem forumun her yerinin videolar,filmler gibi bölümleri göze çarpıyor. İlerleyen yıllar da konuların çoğalması ve üyeliğin de buna eşit devam etmesin de sitenin hit ...

1. Alt 12-19-2008, 00:10 #21
    Hüseyin OKTAR Mesajlar: 194
    Değerli Üstadım, bu foruma ne zaman girsem forumun her yerinin videolar,filmler gibi bölümleri göze çarpıyor. İlerleyen yıllar da konuların çoğalması ve üyeliğin de buna eşit devam etmesin de sitenin hit hızı düşmeye başlayacak ve ara ara siteye girişler zor olacaktır. İllegal veya değil bunu bilemem ama her hangi bir programı pm aracılığı ile de sunabilirsiniz. Programlar ve film upload bölümünü kaldırmanız iki türlü iyi olur 1. Site ilerleyen zamanlar da kendini kasmaz. 2.Ortalama 3 veya 4 kategori için de bulunan konuya odaklanırsınız, ki en hayırlısı budur. Bu yazdıklarımın hepsi kendi düşüncemdir. Kişi ya da kişileri kasden yazılmamıştır. İlerleyen zaman için de inş forum için de biz de konularımızı aktifleştiricez.

2. Alt 12-19-2008, 00:33 #22
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    İşin teknik ve hukuki kısmını bilemem ama biraz daha seçici olarak durabilir. Ama senin başına dert olacaksa hiç uğraşma, kaldır.

selametle..

3. Alt 12-19-2008, 22:10 #23
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Anladim konu amacina ulasmistir arkadaslar. Gerekli düzenlemeleri en kisa süre icerisinde yapacagim. Hepinize tesekkür ederim.

Hüseyin OKTAR bunu beğendi.