Filmler, programlar v.s. kaldirilmali mi?

İllegal ise ve mali yükümlülük altına girme olasılığını da gözönünde bulundurursak kaldırılabilir ama ciddiyet olayına kesinlikle katılmıyorum....

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 11-08-2008, 00:16 #11
    safinaz Mesajlar: 3.348
    İllegal ise ve mali yükümlülük altına girme olasılığını da gözönünde bulundurursak kaldırılabilir ama ciddiyet olayına kesinlikle katılmıyorum.

2. Alt 11-08-2008, 00:20 #12
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Benim ciddiyetlikten kastim kararliligi. Bugün Türkiyede illegal satan biryere gittigimizde elbetteki o kisilerle saygi icerisinde konusuyoruz ama benim ciddilikten kastim tam o degil. Sunuda iyi biliyoruzki o illegalligin ciddiyeti yok insaallah anlatabilmisimdir.

Hem bende cok seyler yazdim hatta filmler bölümü führer in yazdiklariyla dolu ama ne yapalim....

Insaallah yerine getirecegim alternatifler az da olsa hosunuza gidecektir ama tutacagini garanti veririm

3. Alt 12-17-2008, 22:46 #13
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    Kaldırılmalı..Özellikle müzikler ...

4. Alt 12-17-2008, 22:48 #14
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    hangi müzikler?hepsi mi?

5. Alt 12-17-2008, 22:52 #15
    BeKKe´isimli üyeden Alıntı
    hangi müzikler?hepsi mi?

muhakeme.net başlığı altında dini sohbetler,islami konular içeren
    akabinde karşılıklı bilgi paylaşımıyla İslamiyet'i insanlara yaymamız onlara anlatmamız gerektiğini sürekli vurgulayan bir sitede sırf daha fazla girilsin diye nefsimizin istediği yönde parçalar bulunmasını saçma buluyorum.

6. Alt 12-17-2008, 22:59 #16
    Ziyaretci
    daha fazla girilsin diye mi ekleniyor müzikler....hiç aklıma gelmemişti..ben bi hayli ezgi ekledim ,fakat beğenilerimi hem paylaşıldığını gördüğüm hemde kendi sitemde dinleyebilmek için eklemiştim...yanlış mı düşünmüşüz?eğer sayir vakitlerde dinliyorsak helali aşmıyorsa ...burada olmasının zararı yok..elbette sözler ve niyetler önemli..

7. Alt 12-17-2008, 23:11 #17
    BeKKe´isimli üyeden Alıntı
    daha fazla girilsin diye mi ekleniyor müzikler....hiç aklıma gelmemişti..ben bi hayli ezgi ekledim ,fakat beğenilerimi hem paylaşıldığını gördüğüm hemde kendi sitemde dinleyebilmek için eklemiştim...yanlış mı düşünmüşüz?eğer sayir vakitlerde dinliyorsak helali aşmıyorsa ...burada olmasının zararı yok..elbette sözler ve niyetler önemli..

Bir slayt üzerinde ezgi eklenir bir yazı okuruz ardından fon müziği olarak koyulur ama alelade bir türk pop yabancı müziklerin buraya eklenmesine anlam veremiyorum üzgünüm...Bu siteyle film fragmanı aracılığıyla tanıştım ve bence hiç de uygun değil diğer sitelerin yaptığı hatayı burası da niye yapsın ki?Ameller niyetlere göredir.Ben de bu konuda hemfikirim...Müziği ben dinlemiyorum diye savunmuyorum.Sadece buranın asıl gayesinin unutulduğunu düşünüyorum hepsi bu..

8. Alt 12-17-2008, 23:31 #18
    Ziyaretci
    tv ve film seyretmediğimden katılıyorum...Alptraum da zaten düzenlemelere devam ediyor.
    selam ve dua ile...

9. Alt 12-17-2008, 23:54 #19
    kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı
    muhakeme.net başlığı altında dini sohbetler,islami konular içeren
    akabinde karşılıklı bilgi paylaşımıyla İslamiyet'i insanlara yaymamız onlara anlatmamız gerektiğini sürekli vurgulayan bir sitede sırf daha fazla girilsin diye nefsimizin istediği yönde parçalar bulunmasını saçma buluyorum.

Bunu site vurgulamiyor bizler vurguluyoruz. Sanirim niyet sorguluyorsunuz ama umdugunuz gaye ne ise bu niyetin halis cerceve icinde gözükmedigini acikca söyleyebilirim. SIRF daha cok girilsin diye nefsinizin istedigi yönde parcalarin bulundugunu nerden cikardiniz el insaf!!! diyorum. Sadece kumanda sizin elinizde sayin kutupyildizi, izlediginiz kanallardaki insanlar biziz siz ise her kanali izleyebilen bir seyirci sanirim. Film fragmanindan buldunuz kimiside filmlerden buldu ben neden sizin niyetlerinizi sorgulamiyorum. Bunu yaptigim anda konu baskalasir ve gaye! apacik yerlere dökülürki, hakkaniyet adina bir katre bulunmaz sizin tarafinizdan.

10. Alt 12-18-2008, 00:02 #20
    kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı
    Bir slayt üzerinde ezgi eklenir bir yazı okuruz ardından fon müziği olarak koyulur ama alelade bir türk pop yabancı müziklerin buraya eklenmesine anlam veremiyorum üzgünüm...Bu siteyle film fragmanı aracılığıyla tanıştım ve bence hiç de uygun değil diğer sitelerin yaptığı hatayı burası da niye yapsın ki?Ameller niyetlere göredir.Ben de bu konuda hemfikirim...Müziği ben dinlemiyorum diye savunmuyorum.Sadece buranın asıl gayesinin unutulduğunu düşünüyorum hepsi bu..

Her amel niyete göre degildir. Öyle olsa idi tarih bugünün yattigi yerden bizlere keci olurduki bu her neden ile olamayacak birseydir. Bir diger konu ise müzikler konusunda katilmiyor degilim sadece sizin hitabet tarziniz ve tüm gidisatin farkindaliginda cevap veriyorum. Buranin ASIL gayesi toplanan insanlar tarafindan olusur. Kimi bunun adina örgütlenme, kimisi cemaatlesme kimisi cete kimisi topluluk kimiside sohbet ortami diyor. Sizde nasil bakarsaniz öyledir. Sevgiyle kalin