başlık bulamadım:)

olurmu herkes bilmeli aramızdaki cevherleri..ulaşılmaz olduklarını dua olup yağdıklarını.. latife kısmı bi yana aynen katılıyorum size..zaten hiç anlamamışımdır bi alttaki yada üstteki benim hakkımda ne düşünüyo ve neden bu kadar ...

1. Alt 02-01-2008, 21:58 #21
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    olurmu herkes bilmeli aramızdaki cevherleri..ulaşılmaz olduklarını dua olup yağdıklarını..

latife kısmı bi yana aynen katılıyorum size..zaten hiç anlamamışımdır bi alttaki yada üstteki benim hakkımda ne düşünüyo ve neden bu kadar önemli..yada bu başlıklar neden bu kadar tıklanır

2. Alt 02-01-2008, 22:25 #22
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    c0LD´isimli üyeden Alıntı
    olurmu herkes bilmeli aramızdaki cevherleri..ulaşılmaz olduklarını dua olup yağdıklarını..

latife kısmı bi yana aynen katılıyorum size..zaten hiç anlamamışımdır bi alttaki yada üstteki benim hakkımda ne düşünüyo ve neden bu kadar önemli..yada bu başlıklar neden bu kadar tıklanır

sanal alemde kimin ne düşündüğü çok önemesenmez zaman zaman

ama an gelir alışageldiğin bir ortamda artık yanlış anlaşılmaktan kötü düşünceler savurmaktan ürker hale gelirsin.Bu vasıfla alakalı birşey.Zaman geçtikçe neden bu kadar önemli sorusuna cevabını kendimiz de verebiliyoruz.

ama hiçbir şey sanal alemin gerçekten daha sahte olduğu gerçeğini değiştiremez..

3. Alt 02-01-2008, 22:30 #23
    Ziyaretci
    siz hiç bu gibi başlıklar evet allah belanı versin lanet olası bi varlıksın tarzında bi cümle gördünüzmü..kişi bi hiç olsa bile içi doldurulan bi biblo gibi önünüze konmadımı..sanal ne kadar yalansa gerçeklerden hoşlanıyorum

4. Alt 02-02-2008, 10:16 #24
    özlem_34 Mesajlar: 568
    Alıntı:
    Oooo sarımsak konusundan sonra seyfullah kardeşim yeni birşey yazmaya karar vermiş.Duvara çöp sokmak lazım.

ister yazar ister yazmaz bu kimseyi ilgilendirmez...
    en azından bazı arkadaşlar gibi mesaj sayısı yükselsin die saçma sapan şeyler yazmıyor...

5. Alt 02-02-2008, 13:24 #25
    Ziyaretci
    madem kimseyi ilgilendirmez sizi ne derece abeste iştikal ediyo..bazıları gibi meşgulmusunuz?

safinaz bunu beğendi.
  6. Alt 02-02-2008, 14:25 #26
    alper Mesajlar: 164
    Başta komik gözüken bir fıkra ama kurmaca olayda babayı kınama hissiyatım daha ağır basıyor...

Konu alper tarafından (02-03-2008 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.
  7. Alt 02-02-2008, 18:26 #27
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Mizah ne kadar tehlikeli kimi zaman düsündürür kimi zaman güldürür kimi zaman süründürürmüs Neyse bu misalin disinda alper hocamin verdigi örnege kiyasen ufak bir aciklama geregi duydum haddim olmayarak

Babayi kinamamazin nedeni kizinin bir erkekle ask yasamasina izin vermesinden öte bazi durumlarada müsaade etmesidir
    Türkiye cumhuriyeti milleti örf ve adetinde bir toplumdur degilmi en azindan milletin dini salt cogunluga görede müslümandir degilmi simdi abes olan ise bu durumu avrupada gördüm

Müslümanin icki icmesi yasakdir ama biz ögrenciler biryerlere gidiyoruz ögretmenlerle tabi ögretmen bizi görüyor hemen sizin icinde alkolsüz icecek yeri ayirttim diyor ama icimizden cikan birkac türk icki icince hoca cok sasiriyor bu bir defada olmadi

Hoca soruyor sen müslüman degilmisin evet hocam müslümanim e peki günah degilmi niye iciyorsun ama yaklasimdaki garipligi sasirmisligi görseniz.

Bu duruma benzer vakalar cok vardir yani adi müslüman olmak adi türk olmak birseyler göstermekde yetmiyor arkaadslar

Lafim meclisden tam iceri

Müslüman yasantisindada dedigini yasamali örf adetlerine ters gelen husus eger kadin erkek iliskisi ise asla ve asla taviz vermemeli.Isine geleni yapip isine gelenden kacmamali

Ama böyle bir konunun acilmasina sevindim neden derseniz insanlari taniyoruz ve bu böyledir diye düsünme firsati buluyorz

mhmt kardesimin paylastigi bir yazi vardi mehmet sevket eygi hocaya ait orada paragraf cok dikkatimi cekdi

Alıntı:
    Karı erkek sema ederler. Bunların gerçek Mevlevîlikle ilgileri yoktur.

Yeterki düsüsnen olalim kadin-erkek sema edilmez

Lafim meclisden iceri

bu satırlardan kim ne anlar ise anlaması gerekeni anlamıştır.
    anlatılmak istenense anlanandan çok çok daha manidardır yeterki muhatap anlamak istesin...

Selametle

N u M a N, yabanGülü, mhmt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  8. Alt 02-02-2008, 19:22 #28
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Özİ$$´isimli üyeden Alıntı
    ister yazar ister yazmaz bu kimseyi ilgilendirmez...
    en azından bazı arkadaşlar gibi mesaj sayısı yükselsin die saçma sapan şeyler yazmıyor...

Benimde düşüncem sizi ilgilendirmez.Önce kendinize bakın...

Mesaj sayısı yükselsin diye yazı yazılmaz ama forumda da hiç yorum yapılamayacak bir durum söz konsu değil.

Ayrıca bu sizin şahsınız tüm forumdakilere duyurudur!Bundan sonra hiç kimse kalkıpta birilerini savunmak için işi olmayan işlere maydanoz olmasın,bana bulaşmasın.İnsanın sabrının bir sonu vardır.

Seyfullah bana cevap veremeyecek kadar aciz ve pasif biri değil ki siz kalkmış,sizi ilgilendirmeyen birşeyde bana "seni ilgilendirmez"diye bir cevap yazmışsın.

9. Alt 02-03-2008, 14:25 #29
    özlem_34 Mesajlar: 568
    Alıntı:
    Mesaj sayısı yükselsin diye yazı yazılmaz ama forumda da hiç yorum yapılamayacak bir durum söz konsu değil.

Tabiki değil ama insanlara olumlu yaklaşmak gerekir illaki yorum yapacak diye bir kaidede yok .. okuyucu olarakta foruma üye olup bilgilerden faydalanabilir.

Alıntı:
    Bundan sonra hiç kimse kalkıpta birilerini savunmak için işi olmayan işlere maydanoz olmasın,bana bulaşmasın.İnsanın sabrının bir sonu vardır.

Benim kimseyide savunduğum yok sadece fikrimi belirttim..!!

Alıntı:
    Seyfullah bana cevap veremeyecek kadar aciz ve pasif biri değil ki

Tabiki değil gereken cevabı vermiş zaten...

Alıntı:
    sizi ilgilendirmeyen birşeyde bana "seni ilgilendirmez"diye bir cevap yazmışsın.

Ben genel olarak konuştum sadece seni ilgilendirmez diye birşey de yazmadım Herzamanda lafımın arkasındayım burda insanların yazıp yazmaması kimseyi ilgilendirmez..

Sizi ilgilendirmeyen bişeyde demişsiniz
    burda açılan bütün konular herkesin yorumuna açıktır...herkes konuya cevap verme hakkına sahiptir.

10. Alt 02-03-2008, 18:58 #30
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bende ister yazar ister yazmaz kendi fikrimi belirttim ve bu da kimseyi ilgilendirmez ve ayrıca sizin mantığınıza göre o zaman burda açılan her konu hakkında bende yorum hakkına sahibim ve benide ilgilendirir.Aslnda laflarınızla çelişiyorsunuz ve siz karışıyorsanız bunda hakkınız var ama başkası fikrini belirtiyorsa "kimseyi ilgilendirmez" oluyor.

Konu safinaz tarafından (02-03-2008 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.