başlık bulamadım:)

deminki ve şuanki yazımın silinmesini istiyorum belliki insanlar öğrenmek yerine alaya almayı seviyor.. bu yazım son yazımdır......

1. Alt 02-01-2008, 20:53 #11
    Seyfullah Putkıran Mesajlar: 13
    deminki ve şuanki yazımın silinmesini istiyorum belliki insanlar öğrenmek yerine alaya almayı seviyor.. bu yazım son yazımdır...

yabanGülü ve ArweN bunu beğendiler.
  2. Alt 02-01-2008, 20:56 #12
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Az önceki yazınızı taktir etmiştik ama sizinle aynı yolda bulunan bir arkadaşınızın sitesindeki katılımlarınızın çokluğundan dolayı bunu yazmıştım.Tabi isterseniz bu yazdıklarınızda silinsin.

ArweN bunu beğendi.
  3. Alt 02-01-2008, 21:00 #13
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    nedense insanlar kendilerini her kitabın önsözü sanıyolar..belli bi bilinçaltı sorunun dışa vurumu..önce olduklarını sanıyolar sonra oldukları kalıba girmek için zorunlu bi serzeniş söz konusu..aslında herkes biliyo hiç zorlanmanıza gerek yok..öğretiler kişiler içindir ama tekelinizde değildir..olduğunuzun dışında olmak için zorlamayın kendinizi..

ArweN bunu beğendi.
  4. Alt 02-01-2008, 21:00 #14
    Seyfullah Putkıran Mesajlar: 13
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Az önceki yazınızı taktir etmiştik ama sizinle aynı yolda bulunan bir arkadaşınızın sitesindeki katılımlarınızın çokluğundan dolayı bunu yazmıştım.Tabi isterseniz bu yazdıklarınızda silinsin.

arkadaşım neden sitede yazamdığımı çok iyi biliyor izahını kendisine yaptım , ve bu başlık altındaki yazılarımın silinmesini istiyorum...

5. Alt 02-01-2008, 21:04 #15
    O zaman arakadaşınıza silmesini söyleseydiniz,neden buraya yazıyorsunuz.

6. Alt 02-01-2008, 21:18 #16
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Neyse arkadaslar mizah olayi sitede vardir illaki yanlislarla dogrularla gideriz yanlissiz olamayiz illaki hatalarimizda olur.Mesele cokda büyük bir mesele degildir mizah her zaman yaralar acabilir ama agzimizi da onunla acarsak hos durumlar cikmaz bence güzel bir paylasimdi dikkat edilmeyen bir kac yeri vardi oralar kirpildi ve su anda düzenlendi

yabanGülü, safinaz, mhmt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  7. Alt 02-01-2008, 21:23 #17
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    ya aksam aksam ne cok misafirimiz oldu arkadaslar hepside bu konuya bakiyor ne kadar ilginc arkadaslar ziyaretci tarafindan bakmayin sizde gelin cok ilginc yav tevbe estagfirullah

8. Alt 02-01-2008, 21:39 #18
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Neyse arkadaslar mizah olayi sitede vardir illaki yanlislarla dogrularla gideriz yanlissiz olamayiz illaki hatalarimizda olur.Mesele cokda büyük bir mesele degildir mizah her zaman yaralar acabilir ama agzimizi da onunla acarsak hos durumlar cikmaz bence güzel bir paylasimdi dikkat edilmeyen bir kac yeri vardi oralar kirpildi ve su anda düzenlendi

eyvAllah kardeşim.. bence budur..

selametle..

9. Alt 02-01-2008, 21:50 #19
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    ya aksam aksam ne cok misafirimiz oldu arkadaslar hepside bu konuya bakiyor ne kadar ilginc arkadaslar ziyaretci tarafindan bakmayin sizde gelin cok ilginc yav tevbe estagfirullah

öyle deme yanarlar mazallah cıs cıs..hadi bir üsttekli diye konu acıp birbirimizi gaza getirelim..övelim övülelim egolarımız tatmin olsun..

10. Alt 02-01-2008, 21:54 #20
    c0LD´isimli üyeden Alıntı
    öyle deme yanarlar mazallah cıs cıs..hadi bir üsttekli diye konu acıp birbirimizi gaza getirelim..övelim övülelim egolarımız tatmin olsun..

Nayır nolamazzzzzzzzz,ben yokum...Bence forumu diğerlerinden ayrı kılan en iyi şey "forumda kişilere övgü mahiteindeki başlıkların açılmaması"dır.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.