Sıra İçin Tepkiler

Sıraya girmeyen birine verilen tepkiler,siz hangi tepkiyi verirdiniz? Klasik tepki: Sıraya geç kardeşim. Neoklasik tepki : şeker kardeşim sıraya geçiver. Realist tepki : Sıra var. Sürrealist tepki: Sallandıracaksın bunlardan ikisini ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 4 gönderen safinaz

1. Alt 11-30-2008, 12:20 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Sıraya girmeyen birine verilen tepkiler,siz hangi tepkiyi verirdiniz?

Klasik tepki: Sıraya geç kardeşim.

Neoklasik tepki : şeker kardeşim sıraya geçiver.

Realist tepki : Sıra var.

Sürrealist tepki: Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı?

Romantik tepki: Beyefendi galiba sırayı görmediniz.

Modern tepki: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da...

Postmodern tepki: Sırana geç lan ayı

Uzlaşımcı tepki: Acelesi olmasa öne geçmezdi,üzmeyin garibi...

Devrimci tepki : Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez.Devrim olunca herkes hizaya gelecek.

Kaderci tepki: İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür.

Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir.

Kanaatci tepki: Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur.

Kötümser varoluşçu tepki: Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek.

İyimser varoluşcu tepki: Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor.

Hümanist tepki: İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz.

gizemli, el_feta, safer82 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 11-30-2008, 16:09 #2
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Kardeşim biz trencilik oynamıyoruz. Bu gördüğün sıra...

selametle..

3. Alt 11-30-2008, 18:55 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    ben olsam Realist tepkiyi verirdim herhalde

4. Alt 11-30-2008, 19:40 #4
    gizemli Mesajlar: 162
    Klasik tepki: Sıraya geç kardeşim.

ben de klasik tepkiyi gösterirdim..

5. Alt 11-30-2008, 22:34 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Sanırım ben de realist tepkiyi verirdim...
    "Trencilik oynamıyoruz"Çok değişik bir yaklaşım olmuş.Sıra bekleme konusunda herkes agresif oluyor,ben yalın konuşmayı tercih ederim

6. Alt 12-01-2008, 01:16 #6
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Yok yahu ben şaka dedim. Genelde bişey demem. Vaktim varsa önemsemiyorum.

selametle..

7. Alt 12-05-2008, 21:59 #7
    safer82 Mesajlar: 745
    Klasik tepki: Sıraya geç kardeşim

8. Alt 12-06-2008, 04:10 #8
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Kisinin hal ve hareketine göre tepkime olur, öne gecmesindeki gaye birazda olsa anlasilir. Tam anlayamadiysamda neoklasik tepkiyi verebilirim cok hosuma gitti cünkü

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.