Ahmet Kaya - Keske OLMASAYDI programi

Unnecessary ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 09-10-2009, 22:59 #11
    altun Mesajlar: 885
    Unnecessary´isimli üyeden Alıntı
    Yaşın genç bu kadar bulanık bir hafıza dik kafa iyi değil sanıyorum sizde kürt bir vatandaşsınız!! Ben gibi ama size sonuna kadar karşıyım adam müzik yapmış inakr edemem DİNLİYORUM! hoş çünkü kulağa hoş geliyor bazı videolarında saçma sapan konuşuyor! siz nasıl düşüncelerini seviyorsunuz bana açıklar mısınız??
    Biz önce kendi içimizde halledelim de bunu sonra diğerleri söz alsın sanırım siz bayansınız ben sizi en başından beri erkek biliyorum orda mhmt isimli üye sanıyorum size yazdım bir dahakine alıntılarına dikkat etsin yanlış anlaşılıyor ayrıca düşüncelerini beğeniyorsunuz ya bana açar mısınız belki bende beğenirim bakalım nedir ??

Vesselam

apo yu bilmem,yok bölücüymüş bilmem neymiş böyle siyasi olaylara kafam basmaz ilgi alanıma girmiyor,ahmet kayayı severim kişilikli benliğini unutmamış,doğru bilmdiğini savunan bi insan hayranlığım bundan ibaret
    ben ahmet kayanın sizin anlattığınız gibi biri olduğğunu düşünmüyorum,
    pek bişi bilmediğim doğrudur evet kürdüm ne kadar acıki bu kelimeyi ilk defa söylüyorum,bunda benimde suçum çok başkalarınında
    benim suçum araştırmadım sadece bana öğretileni öğrendim,teröristlere lanet okundu bende okudum ama neden dağa çıktıklarını sormadım,yanlış anlaşılmasın dağa çıkanları savunmuyorum,dediğiniz gibi imanı olmayanlar değilde az olanlar dağdalar bence ama imanı tam olanda çok az malesef,okuyanlarında çoğunun beyni yıkanıyor,bi çok şeyi yeni görmeye başladım kürtlerin ne zorluklar çektiğini.....

erkek veya bayan olmamın konuyla ilgisini anlayamadım??*

ben hep kürt türk diye ayrım yapılmasına karşıydım ama şimdi bakıyorumda iki kavram çok ayrı dediğiniz gibi önce kendi içimizzde halletmeliyiz

lütfen yazdıklarım alıntılanmasın bunlar benim düşüncelerim doğru veya yanlış olabilir tam olarak bilmediğim bi konuyu tartışmak istemiyorum
    size tavsiyem önce sakin olun yoksa hiçbirşey halledemezsiniz
    allaha emanet olun

2. Alt 09-10-2009, 23:58 #12
    Unnecessary Mesajlar: 726
    Sevgili Altun kardeşim..
    İnan üzüldüğümü ifade edeceğim çünkü baya içten üzüldüm .
    Alıntı yapma demişsin ama üzüldüğüm noktayı net gör diye alıntı yaptım!! senin kürtlüğünle acı yahut utanç duyma gibi Bir lüksün Yok olamaz bu milleti nasıl zedeleyici bir söz tahmn edemssn

pek bişi bilmediğim doğrudur evet kürdüm ne kadar acıki bu kelimeyi ilk defa söylüyorum,bunda benimde suçum çok başkalarınında

Bunu sadece tecrübesizliğine veriyorum ve düzeltiyorum!!
    sakın sakın sakın bir daha bir yerde Kürt olduğun için acı yahud üzüntü duyma gururla söyle !!
    Sen ezik bir milletten gelmiyorsun bir araştır bakayım Kürt Olmak ne demek !!
    Bak türk milleti arasında bizi nasıl rezil ezik konuma getirdi aposu,ibosu bilmem zıkkımn kökü yüzünden Hepimize dil uzatıldı!! İleri gelen alimler sayesinde vizyonumuz düzeliyor bunları bilmiyorsun belkide ortamın içinde değilsin..bundan kastım İman Kuvvetli alimlerimiz bunu içten düzeltiyor yoksa EMİN OL BİZİ SOKAKTA BIAKMAZLAR LİNÇ EDERLER BEN MANAVLARLA BÜYÜDÜM İYİ BİLİRİM!! AMA ASİL BİR AİLE !! EZİKLERİ EZER!! BABINDA YETİŞTİM SENİN ORTAMINI BİLMİYORUM
    AMA SAKIN TAVİZ VERME YOKSA SENİ ASIL SENİN MİLLETİN DIŞLAR HABERİN OLSUN

ve ben kürdüm kürtlüğümle gurur duyan bir vatandaşım diyebilrsen ne mutlu seni yetiştiren anne babaya !!

SELAM DUA

3. Alt 09-11-2009, 00:04 #13
    Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın olurya ramazan üzeri kalpler kırılmasın!!
    TÜRKÜ KÜRDÜ LAZI ÇEÇENİ ÇERKEZİ RUMU NEYİ OLURSA OLSUN HATTA ÇİNGENİ BİLE! KARDEŞTİR BİRDİR!

yani burda kesinlikle ayrım yapılmıyor üyeler yanlış anlamasın! Kürt Milleti de ibineleri hariç Asil bir Millettir! bunu üzerini çizerek vurguluyorum .. Kürt denildimi aklınıza direk!! pkk yok dağda asker yok bilmem apo yok terör yok bölücüler gelmesin !!

BİR GEMİDE 9 CANİ VARSA BİR SUÇSUZ İÇİN O GEMİ BATIRILAMAZ !!

4. Alt 09-11-2009, 00:50 #14
    Sevgili Altun kardeşim..
    İnan üzüldüğümü ifade edeceğim çünkü baya içten üzüldüm .
    Alıntı yapma demişsin ama üzüldüğüm noktayı net gör diye alıntı yaptım!! senin kürtlüğünle acı yahut utanç duyma gibi Bir lüksün Yok olamaz bu milleti nasıl zedeleyici bir söz tahmn edemssn

Bunu sadece tecrübesizliğine veriyorum ve düzeltiyorum!!
    sakın sakın sakın bir daha bir yerde Kürt olduğun için acı yahud üzüntü duyma gururla söyle !!
    Sen ezik bir milletten gelmiyorsun bir araştır bakayım Kürt Olmak ne demek !!
    Bak türk milleti arasında bizi nasıl rezil ezik konuma getirdi aposu,ibosu bilmem zıkkımn kökü yüzünden Hepimize dil uzatıldı!! İleri gelen alimler sayesinde vizyonumuz düzeliyor bunları bilmiyorsun belkide ortamın içinde değilsin..bundan kastım İman Kuvvetli alimlerimiz bunu içten düzeltiyor yoksa EMİN OL BİZİ SOKAKTA BIAKMAZLAR LİNÇ EDERLER BEN MANAVLARLA BÜYÜDÜM İYİ BİLİRİM!! AMA ASİL BİR AİLE !! EZİKLERİ EZER!! BABINDA YETİŞTİM SENİN ORTAMINI BİLMİYORUM
    AMA SAKIN TAVİZ VERME YOKSA SENİ ASIL SENİN MİLLETİN DIŞLAR HABERİN OLSUN

ve ben kürdüm kürtlüğümle gurur duyan bir vatandaşım diyebilrsen ne mutlu seni yetiştiren anne babaya !!

SELAM DUA

beni yanlış anladınız ben kesinlikle kendimden ırkımdan utanmam ne acıki daha önce söylemedim demek istedim

5. Alt 09-11-2009, 01:03 #15
    altun´isimli üyeden Alıntı
    beni yanlış anladınız ben kesinlikle kendimden ırkımdan utanmam ne acıki daha önce söylemedim demek istedim

bu güzel ifaden yanlış ama

6. Alt 09-11-2009, 01:59 #16
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3

??? Pardon muhatabım mı oldunuz ben yanlış birşeymi dedim kime bu sitem

FesuphanAllah

Kardeşim video'yu mu izlemediniz, kendi yazdığınızı mı bilmiyorsunuz, benim ne yazdığım mı çok karışık?

Siz yorumunuzda "Ben Apo'yu özledim" sözünü mü açıklamışsınız da sizi muhatap alayım? Video'da, Ahmet Kaya'nın eşi bu sözü bu şekil açıklıyor. Bende ona yani Ahmet Kaya'nın Eşine ithafen katılmadığımı söyledim. Sizin yoruma bişey diyecek olsam, alıntılarım. Alıntı yoksa alınganlık niye? Anlamamışsınız. Üstüne birde beni yargılamışsınız. Ve yargınızda benim anlayışımın darlığından bahsetmşisiniz.

Neyse ziyanı yok.

selametle..

7. Alt 09-11-2009, 04:08 #17
    mhmt´isimli üyeden Alıntı

FesuphanAllah

Kardeşim video'yu mu izlemediniz, kendi yazdığınızı mı bilmiyorsunuz, benim ne yazdığım mı çok karışık?

Siz yorumunuzda "Ben Apo'yu özledim" sözünü mü açıklamışsınız da sizi muhatap alayım? Video'da, Ahmet Kaya'nın eşi bu sözü bu şekil açıklıyor. Bende ona yani Ahmet Kaya'nın Eşine ithafen katılmadığımı söyledim. Sizin yoruma bişey diyecek olsam, alıntılarım. Alıntı yoksa alınganlık niye? Anlamamışsınız. Üstüne birde beni yargılamışsınız. Ve yargınızda benim anlayışımın darlığından bahsetmşisiniz.

Neyse ziyanı yok.

selametle..

bitane yorum yaptım msjına karşın sinirlendim sonra sinirim geçti sildim!!
    neyse ben sana birşey demiyecem hadi iyisin yoksa çenemi desturlu açmam pek!
    ama ifade edeceğim birşey varki umarım anlarsın ben tam tıkır yanlış anlamışım gitmiş ee malum ramazan olur okadar!!
    hadi vesselam

Konu Unnecessary tarafından (09-11-2009 Saat 04:18 ) değiştirilmiştir.
  8. Alt 09-11-2009, 04:37 #18
    evet kürdüm ne kadar acıki bu kelimeyi ilk defa söylüyorum,bunda benimde suçum çok başkalarınında

ifade doğruda yanlış anlaşılmaya müsait

9. Alt 09-11-2009, 04:41 #19
    altun´isimli üyeden Alıntı
    evet kürdüm ne kadar acıki bu kelimeyi ilk defa söylüyorum,bunda benimde suçum çok başkalarınında

ifade doğruda yanlış anlaşılmaya müsait

uyku tutmadı sanırım senide cvpları yetiştirebildiğine göre hayırlı sahurlar :D

altun bunu beğendi.
  10. Alt 09-17-2009, 03:02 #20
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bir saniye Kürtleri kürtleri ne Kürtlermiş ! Birde Kürt Açılımı Var demii
    Evet kürt milleti çok değişik bir millet ben kendi milletimi çözemedim şahsen fakat Kürtlerin içinde hepsi apo havası ile gitmiyor Apo ibine bir adamdır!! Afedersnz ama tam bir Şerefsizdir!! Bende orjinal bir kürtüm lehçesiyle kültürü ile yaşıyoruz !!
    Ama BÖLÜCÜ düşünen Her kürdün karşısına gücüm yeterse set örerim !
    Çünkü Müslümanım eğer islamiyette Bölücülük ve ayrım Haram olmasaydı İllaha ki Vatan isterim derdim!! Ama İşte Kürtlerin zayıf noktası İman ya Çok imanlılar Yada hiç ! İnançları olmayanlarda Böyle Apo gibi sakat ( AT HIRSIZI) insanları başlarına geçirip Akılları sıra Ülkeyi parçalamak!! Allah İman eksikliği verdimi oluyor bu vede cahillikten Oluyor! AHMET KAYA EĞER ÖLMÜŞ SUAN AMA ARKASINDAN KÖTÜ KONUŞMAK İSTEMİYORUM EĞER Kİ O DA PKK YANDAŞLARINDAN SA Kİ BU OLABİLİR!! ALLAH CEZASINI VERECEKTİR! Ama Lütfen genel konuşmayalım !
    diğer taraftan bakarsak Bir said Nursi !! dendimi aslı Kürttür !

Vesselam

Kendi tarihine küfreden , birbirimizi her yandan bicaklamaya calisan bir millet daha varmidir diye düsünüyorum. Tarih bir sürectir ve bu sürecte dün ü eger bugün sartlari ile kiyaslamadan dogrudan degerlendirirsek cok yanilgilara gireriz. Abdullah öcalan bu yola beraber girmis yanindaki kisileri neden öldürdügünü düsünmek gerekir. Cünkü o oyuna gelmistir ve yanlis yola girmistir. Yoksa ilk Apo ile sonraki apo arasinda cok fark vardir ve o sürecte Ahmet kayayi o zaman daki deyimiyle degerlendirelim dedim. Yani eli atese koymak kolay degildir ama bir denemekte faide var.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.