Yarı gerçek, yarı yalan, bazen hayal aleminde geçirdim zamanımı bu ara, ne arttım ne eksildim geleceğimden, değişmedi öğrendiklerim sorun bu ya…..
Gerçeklerin tadı acıydı yine, yalanlar bayatlamıştı ve yine tek güzel şey, hayal kurup orda şahta olmaktı şahbazda…….

Bu kez beni bulmamalıydı hiçbir şey, ben tesadüf uğramalıydım her şeye, sabah uyandığımda rahatsız yatağımdan, orda olmak istemeyişim alt etti beni, gözlerimi kapadım; ver elini hep gidilmeyi istenen o ıssız ada ve yanımda olmasını istediğim üç şey….
Sessizliğe doyduğum ,dalgalara vurulduğum, burada ölmeliyim öleceksem dediğim yerdeyim; hayal bu deyip de kendime iki çimdik atana kadar….

Nefes alamadığımda en yüksek dağların tepesindeyim, oksijen patlaması yaşıyorum ruhum nefes alıyor bedenimden çok , meğer görünmez ellerin bastığı gırtlağımı,yine,yeniden son anda almışım ellerin elinden…..
Yaşama sevinciyle uçuşuyor kelebekleri kalbimin
Hayal kurmak en güzel terapiymiş
İstediğimde yerde istediğimde gökteyim…….

Yalan dünya içinde, yalandan kurduğum dünya; nerden bakarsan iyi geliyor aklıma, güzel görünüyor mantığıma, ne hesap verecek makam, ne sıkışıp kalınmış mekan , ne de kısıtlı zaman
Hayal bu ya…………….