YİNE BENİM

Yine Benim Kimdin? Çok tanıdık görünürken, hiç bilmediğim biri kadar uzaksın. Bazen benim dediğim herşeyi sende görürken, kimi zaman "Asla" dediklerimi sunuyorsun. Aynalarla küskünüm bugünlerde, gösterdiği yüz benim değil. Ne ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen xyzt

1. Alt 08-27-2009, 22:48 #1
    xyzt Mesajlar: 384
    Yine Benim
    Kimdin?
    Çok tanıdık görünürken, hiç bilmediğim biri kadar uzaksın. Bazen benim dediğim herşeyi sende görürken, kimi zaman "Asla" dediklerimi sunuyorsun. Aynalarla küskünüm bugünlerde, gösterdiği yüz benim değil. Ne zaman boyandı saçlarım, ne zaman değişti çizgilerim.
    Ben, bana yabancıyım artık.
    Yorgunum desem yalan... Değilim.
    Üzgünüm desem, adı yok hüznümün. Öyleyse nerede kiminle ve ne haldeyim? Binlerce soru birikiyor, cevap bekleyen...
    Ama ben kaçtıkça benden, götürdüğüm yine benim.
    Saadet Bayri

M AL? RUM? bunu beğendi.
  2. Alt 08-28-2009, 09:41 #2
    M ALİ RUMİ Mesajlar: 193
    Aynalarla küskünüm bugünlerde, gösterdiği yüz benim değil. Ne zaman boyandı saçlarım, ne zaman değişti çizgilerim.

Gerçekten hele 40 yaşından sonra insanın bir gün öncesi ile sonrası çok farklılaşıyor, Rabbim bütün inananlara sağlıklı, hayırlı, bol ibadetli uzun ömür nasip etsin inşeallah..

3. Alt 08-28-2009, 09:47 #3
    HİRANUR Mesajlar: 295
    TAM BENİ ANLATAN BİR ŞİİR KÜSKÜNÜM AYNALARA ALLAH RAZI OLSUN YÜREGİNİZE SAGLIK

4. Alt 08-28-2009, 09:47 #4
    HİRANUR Mesajlar: 295
    TAM BENİ ANLATAN BİR ŞİİR KÜSKÜNÜM AYNALARA ALLAH RAZI OLSUN YÜREGİNİZE SAGLIK

5. Alt 08-28-2009, 09:47 #5
    M ALİ RUMİ Mesajlar: 193
    Aynalarla küskünüm bugünlerde, gösterdiği yüz benim değil. Ne zaman boyandı saçlarım, ne zaman değişti çizgilerim.

Gerçekten hele 40 yaşından sonra insanın bir gün öncesi ile sonrası çok farklılaşıyor, Rabbim bütün inananlara sağlıklı, hayırlı, bol ibadetli uzun ömür nasip etsin inşeallah..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.