Dr. Necip Uludağ (Dr. Necip Uludağ Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Dr. Necip Uludağ (Dr. Necip Uludağ Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Abidinsener   İlk Mesaj: 08-08-2011 (03:00)   Son Mesaj: 08-08-2011 (03:00)    Cevap: 0    Gösterim: 1424  

08-08-2011

Dr. Necip Uludağ (Dr. Necip Uludağ Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Is Dunyasi-Ekonomi

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. İstanbul Üniversitesi ve Harvard Business School ortak programını tamamlayarak Uluslararası İşletmecilik master derecesi aldı. Aynı konuda doktora derecesini ise İstanbul Üniveristesi ve University of Milan ortak programını tamamlayarak elde etti.
    '
    1989-1990 yıllarında DPT'de sekizinci 5 yıllık kalkınma planı proje raportörü olarak çalıştı.
    '
    1990-2001 yılları arasında Boyner Holding bünyesinde çalışma hayatını sürdürdü. Bu süre zarfında Alboy A.Ş.'de koordinatör, Benetton Ayakkabı Grubu koordinatörü olarak görev yaptı.
    '
    2002-2004 yılları arasında Hamoğlu Holding NafNaf ve Chevignon Markalarını Türkiye'ye transfer etmiş ve Holding' İcra Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2004-2006 yılları arasında Azerbaycan da KMN Holding İcra Kurulu Üyeliği yapan' Uludağ, 2006 yılında IPF International Investment_M&A .LLC. Yönetim Kurulu Üyesi ve 2007 yılından itibaren CANAM Investment USA ve M&A Gmbh Germany şirketlerinin' Türkiye ve Türki Cumhuriyetler İş Ortaklığı görevlerinde ulunmuştur. 2009 yılından bu yana Lüxemburg’lu bir yatırım Grubu olan 3P Global Consorstium’un Kurucu Ortağı' ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmektedir.'
    '
    Necip Uludağ, Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği'nde iki Donem Başkan Yardımcılığı, TEDMER Yönetim Kurulu Üyeligi, DEİK'te Delege ve ayrıca Türkiye İç Giyim Sanayicileri Derneği Kurucu Üyesi olup ilk Genel Sekreterliğini yapmıştır.

Latest 5 Biyografi

Dr. Necip Uludağ (Dr. Necip Uludağ Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları