Yavuz Saltık (Yavuz Saltık Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Yavuz Saltık (Yavuz Saltık Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: SURALTI   İlk Mesaj: 04-17-2011 (05:16)   Son Mesaj: 04-17-2011 (05:16)    Cevap: 0    Gösterim: 799  

  04-17-2011

  Yavuz Saltık (Yavuz Saltık Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

  Alt Kategori: Basin-Yayin


  Yavuz Saltık 1972 Trabzon doğumlu. Mersin Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu. STRATEJİ|MORI Araştırma şirketinde Araştırma Uzmanı ve GfK Araştırma şirketinde Saha Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.


  Bahçeşehir Belediyesi’nde iki yıl Yönetişim Danışmanlığı yaptı. 2002 yılından beri free-lance olarak danışmanlık hizmeti veriyor. ARI Hareketi, KA-DER, International Republican Institute' (IRI), National Democratic Institute (NDI) Konrad Adenauer Vakfı ve Toplum ve Demokrasi Derneği’nin çalışmalarında eğitimci olarak yer aldı.
  İnfakto Research Workshop adlı araştırma şirketinde danışmanlık yapıyor. Sports Marketing, Spoda Şiddet ve Fanatizm ve Tükiye’de Taraftarlık anlayışı konularında araştırmaları ve makaleleri yayınlandı.
  Üç yıldır ulusal bir radyo kanalında (Lig Radyo) “Öteki Trabzonspor” adında bir programı hazırlayıp sunuyor. Günebakış gazetesinde köşe yazıları yazıyor. 2008 yılında Siyasal iletişime yönelik “Tanrım Beni Başkan Yarat” adlı bir kitabı yayınlandı.


  Trabzon Fikir Kulübü Kurucu üyesi ve Avrupa ile Dialog Derneği üyesi olan Yavuz Saltık, evli ve 2 çocuk babası.


  Latest 5 Biyografi

  Yavuz Saltık (Yavuz Saltık Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları