Prof. Dr. Suat Karaküçük (Prof. Dr. Suat Karaküçük Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Prof. Dr. Suat Karaküçük (Prof. Dr. Suat Karaküçük Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Harezmi   İlk Mesaj: 03-20-2011 (14:36)   Son Mesaj: 03-20-2011 (14:36)    Cevap: 0    Gösterim: 924  

03-20-2011

Prof. Dr. Suat Karaküçük (Prof. Dr. Suat Karaküçük Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Spor

1956 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. K.Maraş Eğitim Enstitüsü ve Ankara 19 Mayıs Gençlik ve Spor Akademisini bitirdi. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında Yüksek Lisansını, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi Teftişi ve Planlaması Anabilim Dalı ise doktorasını tamamladı 1983 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Bölümünde Araştırma Görevlisi oldu. 1986'da Öğretim Görevlisi, 1989'da Yardımcı Doçent, 1996'da ise Doçent oldu. Uzun yıllar judo ve yelken sporlarıyla uğraştı. Dağcılık ve doğa sporları ile çevresel etkinliklere devam etmektedir. Halen Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Üyesidir evli ve iki çocukludur.

Latest 5 Biyografi

Prof. Dr. Suat Karaküçük (Prof. Dr. Suat Karaküçük Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları