Muammer Mert (Muammer Mert Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Muammer Mert (Muammer Mert Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: eyvallah   İlk Mesaj: 01-07-2011 (03:28)   Son Mesaj: 01-07-2011 (03:28)    Cevap: 0    Gösterim: 1084  

01-07-2011

Muammer Mert (Muammer Mert Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Is Dunyasi-Ekonomi

1960 Konya Doğumlu evli ve 5 çocuk babası olan Muammer MERT Öğretimine Keçiören Aktepe ilkokulunda başlamış orta öğretimini Aktepe ortaokulunda devam etmiştir. Daha sonra Keçiören' lisesini' bitirdikten sonra, Gazi üniversitesi Mühendislik' ve Mimarlık Fakültesinden İNŞAAT MÜHENDİSİ olarak mezun oldu. Askerliğini Mamak Muhabere okulunda İNŞAAT TAKIM komutanı (Asteğmen) olarak yaptı.''
    '
    İş deneyimi:
    ' - Bayındırlık ve İskan' Bakanlığı’nda' İnşaat Kontrol Mühendisi ve İnşaat Kontrol Şefi olarak görev yaptı.
    ' - ŞURA Mühendislik A.Ş.' ve' BELYAZ' İnşaat Müşavirlik Ltd. Şti.’inde' yöneticilik yaptı.
    ' - DM Mühendislik Ltd. Şti. de şehircilik planları üzerinde çalıştı.
    ' - Halen TURTEM Mühendislik Müşavirlik A.Ş. ‘de Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.'
    ''''''
    Sosyal' yönü:
    ' - Ekonomik ve sosyal' araştırmalar merkezi (ESAM) Bayındırlık ve İskan Komisyonunda çalıştı.
    ' - Teknik Elemanlar Derneği ( TEK-DER) Genel Başkan Yardımcılığı,
    ' - Tüm İnşaat' Müteahhitleri' Derneği (TİM-DER) kurucu Genel Başkan Yardımcılığı,
    ' - Türkiye Mühendisler Birliği’nin Kurucuları arasında yer aldı.
    ' - Halen Türkiye' Mühendisler Birliği Ankara Şube Başkanlığı Görevimi Yürütmektedir.'
    '
    Siyasal yönü :
    ' - Keçiören Refah' Partisinde İlçe Yönetim Kurulu üyeliği ,
    ' - Keçiören R.P İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı.
    ' - FAZİLET PARTİSİ Kurucular Kurulu üyeliği,
    ' - F.P. Merkez Karar Yönetim Kurulu' (MKYK) Üyeliği ,
    ' - AK PARTİ Kuruluş çalışmalarında bulundu .
    ' - AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı döneminde Akif GÜLLE' Bey’in Danışmanlığı görevinde bulundu.
    ' - 2004 Yerel seçimlerinde AK PARTİ Keçiören Belediye Başkan aday adayı oldu.'
    ' - Halen AK Parti ANKARA İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeliğini yürütmektedir.'

Latest 5 Biyografi

Muammer Mert (Muammer Mert Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları