Hüsnü Çöllü (Hüsnü Çöllü Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Hüsnü Çöllü (Hüsnü Çöllü Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: eyvallah   İlk Mesaj: 11-23-2010 (20:10)   Son Mesaj: 11-23-2010 (20:10)    Cevap: 0    Gösterim: 1034  

11-23-2010

Hüsnü Çöllü (Hüsnü Çöllü Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Devlet-Siyaset

Hüsnü Çöllü, 12 Eylül 1960'ta Burdur'da doğdu. Babasının adı Hüseyin Avni, annesinin adı Sevim'dir.

İnşaat Mühendisi ve İş Adamı; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. Yedek parça ticareti ve beraberinde inşaat müteahhidi olarak iş hayatına atıldı. İthalatçılık yaptı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Yönetim Kurulu Üyeliği ve Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanlığı, TOBB Deniz Ticaret Odaları Konseyi Üyeliği ve aynı zamanda İstanbul İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevini yerine getirdi.

Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Turizm Meclis Üyeliği, Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu

Turizm World dergisinde denizcilik ve deniz turizmi konularında köşe yazarlığı yaptı. TOBB Turizm Meclisi'nde Meclis Üyesi olarak çalışmalarda bulundu. Orta düzeyde İngilizce bilen Çöllü, evli ve 2 çocuk babasıdır.''

Latest 5 Biyografi

Hüsnü Çöllü (Hüsnü Çöllü Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları