Gürşen M. Sevinç (Gürşen M. Sevinç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Gürşen M. Sevinç (Gürşen M. Sevinç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Yes Man   İlk Mesaj: 11-13-2010 (04:48)   Son Mesaj: 11-13-2010 (04:48)    Cevap: 0    Gösterim: 1334  

11-13-2010

Gürşen M. Sevinç (Gürşen M. Sevinç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Is Dunyasi-Ekonomi

1939 yılında Akşehir'de doğdu. 1957 yılında Ankara Atatürk Lisesi'ni, 1961 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdi. Devlet İstatistik Enstitüsü'nün 1966-67 dönemi 'Matematiksel İstatistik Programı'nı takip ederek sertifika aldı. 1978 yılında Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO)'nun davetlisi olarak Cenevre'de Aktuaryel incelemelerde bulundu. Emekli Sandığı'nda Daire Başkan Yardımcılığı, Bağ-Kur Genel Müdürlüğü'nde Daire Başkanlığı, Çitosan'a bağli Çemas A.Ş'de Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Ayrıca Başbakanlık Murakıbı olarak TÜBITAK'ın ve TÜBITAK'a bağlı Marmara Araştırma Merkezi'nin iki yıllık ve Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki TÜSSIDE'nin dört yıllık denetimlerini tamamlayarak Başbakanlığa sundu.

Birçok dernek ve kooparatifte, kurucu üyelik, yönetim kurulu üyeliği, deneticilik ve başkanlık yapan Mali Müşavir, Marka ve Patent Vekili ünvanlarına sahip olan Gürşen M. Sevinç, halen 1984 yılında kurduğu Grup Ofis Marka ve Patent Ajanlığı Ltd.Şti'nin Genel Müdürüdür.
    Grup Ofis Web Sitesi: www.grupofis.com.tr
    '
    Patent Ofisim Web Sitesi: www.patentofisim.com

Latest 5 Biyografi

Gürşen M. Sevinç (Gürşen M. Sevinç Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları