Fatma Nur Bayraktar (Fatma Nur Bayraktar Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Fatma Nur Bayraktar (Fatma Nur Bayraktar Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Harezmi   İlk Mesaj: 11-03-2010 (04:37)   Son Mesaj: 11-03-2010 (04:37)    Cevap: 0    Gösterim: 1542  

11-03-2010

Fatma Nur Bayraktar (Fatma Nur Bayraktar Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Egitim

5 Şubat 1980 doğumlu olan' Fatma Nur Bayraktar, Gazi Üniversitesi - Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Bölümü'nü ve Mersin Üniversitesi - Takı Teknolojisi ve Tasarımı MYO/ Tasarım Bölümü'nü ilk mezunlar arasında tamamladı.

Türkiye'de "Değerli Metal Killeri"ni konu alan' ilk tezi hazırladı.

Yine bu konuyla ilgili seminer ve eğitimlere katıldıktan sonra, İstanbul'un önde gelen tasarım atölyeleri ve mücevher butiklerinde perspektif, desen, Art Clay ve metal işleme dersleri verdi.

Sektöre adım attığı 1998 yılından bu yana çok kıymetli hocalar ile çalıştı ve duayenlere asistanlık yapma ayrıcalığına erişti.

Galeriler için koleksiyonlar hazırladı ve çeşitli karma sergilere katıldı.

Nisan 2008'de "İlk İz" adını verdiği ilk kişisel sergisi ile on yılın birikimini sanatseverlerle paylaştı.

Avrupa Birliği'nin desteklediği meslek edindirme eğitim programları için Ankara'da eğitmenlik yaptı, seminer verdi.

Halen Odak Sanat ve Galatasaray ITM'ndeki eğitmenlik görevlerini sürdürmekte.

Latest 5 Biyografi

Fatma Nur Bayraktar (Fatma Nur Bayraktar Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları