Emin Haluk Ayhan (Emin Haluk Ayhan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Emin Haluk Ayhan (Emin Haluk Ayhan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Harezmi   İlk Mesaj: 10-27-2010 (16:57)   Son Mesaj: 05-28-2011 (01:28)    Cevap: 2    Gösterim: 1222  

10-27-2010

Emin Haluk Ayhan (Emin Haluk Ayhan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Devlet-Siyaset

Emin Haluk Ayhan, 14 Kasım 1957'de Denizli Güney'de doğdu. Babasının adı Hüseyin Rifat, annesinin adı Sıdıka'dır. Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitirdi.

Yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamladı. York Üniversitesi'nde Ekonomi ve Sağlık Ekonomisi, Colorado Ekonomi Enstitüsü'nde İnsan Kaynakları ve Risk Yönetimi, New York College of Insurance'ta Hayat ve Sağlık Sigortası eğitimi gördü.

DPT Uzmanı olarak görev yaptı. Özelleştirme İdaresi'nde Daire Başkanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Başbakan Yardımcılığı'nda Danışmanlık yaptı. Şeker Kurulu, Türk Akreditasyon Kurulu, Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu. Tarımsal Destekleme Kurulu'nda DPT ve Dış Ticaret Müsteşarlığı temsilcilikleri görevini üstlendi.

Dış Ticaret Müsteşar Yardımcısı ve İGEME Genel Sekreterliğinde bulundu. Başbakanlık Konut Müsteşarlığı görevini yürüttü. MHP Genel Başkan Başdanışmanı oldu. İngilizce bilen Ayhan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Latest 5 Biyografi

Emin Haluk Ayhan (Emin Haluk Ayhan Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-28-2011, 01:15

--->: Emin Haluk Ayhan (Emin Haluk Ayhan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Sayın vekilim size ulaşmamda aracı olan Denizli xxxx ESKİ İL BAŞKANI xxxxxxxxx bey tarafından yönlendirilmiş bulunmaktayım.Telefonla size bilgi verilmiş olup müsait olmadığınız için bilgilerimizi e mail yoluyla ulaştırmamızı istediğiniz için bilgilerimizi iletiyoruz.Sicil no:xxxxx sağlık bakanlığı xxxxxxxxxx Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nde 19 yıllık hemşire olarak görev yapmaktayım.xxxxxxxxx nüfusuna kayıtlı xxxxx ile evlenmiş bulunmaktayım.Fakat eşimin her hangi bir sosyal güvencesi ve faaliyeti olmadığı için eş durumuyla tayinimi Denizli ye aldıramıyorum.Bu tayin döneminde eşimin yanında olmak ve aile bütünlüğünü korumak adına tayinimi Denizli Buldan,Sarayköy ve Güney ilçelerinden birine aldırmak istiyorum.Allah ın izni ve sizlerin yardımıyla tayinimin gerçekleşeceğine inanıyorum.Hizmet puanım 01.01.2010 tarihi itibariyle xxxxxxxx dur.TC kimlik no:xxxxxxxxxx,tayin başvuru tarihim xxxxxxxxxxx dir. Cep no:xxxxxxxxxxxx/xxxxxxxxxxxxx nolu telefondan gerektiğinde bana ulaşıp eksik bilgileri size arz edebilirim.
    Saygı ve sevgilerimle Birgül KILLI…
    Birgül KILLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Birgül KILLI Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  05-28-2011, 01:28

--->: Emin Haluk Ayhan (Emin Haluk Ayhan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Birgül KILLI´isimli üyeden Alıntı
    Sayın vekilim size ulaşmamda aracı olan Denizli xxxx ESKİ İL BAŞKANI xxxxxxxxx bey tarafından yönlendirilmiş bulunmaktayım.Telefonla size bilgi verilmiş olup müsait olmadığınız için bilgilerimizi e mail yoluyla ulaştırmamızı istediğiniz için bilgilerimizi iletiyoruz.Sicil no:xxxxx sağlık bakanlığı xxxxxxxxxx Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nde 19 yıllık hemşire olarak görev yapmaktayım.xxxxxxxxx nüfusuna kayıtlı xxxxx ile evlenmiş bulunmaktayım.Fakat eşimin her hangi bir sosyal güvencesi ve faaliyeti olmadığı için eş durumuyla tayinimi Denizli ye aldıramıyorum.Bu tayin döneminde eşimin yanında olmak ve aile bütünlüğünü korumak adına tayinimi Denizli Buldan,Sarayköy ve Güney ilçelerinden birine aldırmak istiyorum.Allah ın izni ve sizlerin yardımıyla tayinimin gerçekleşeceğine inanıyorum.Hizmet puanım 01.01.2010 tarihi itibariyle xxxxxxxx dur.TC kimlik no:xxxxxxxxxx,tayin başvuru tarihim xxxxxxxxxxx dir. Cep no:xxxxxxxxxxxx/xxxxxxxxxxxxx nolu telefondan gerektiğinde bana ulaşıp eksik bilgileri size arz edebilirim.
    Saygı ve sevgilerimle Birgül KILLI…

Burasi genele acik sadece forum sitesidir. Lütfen bu kadar fazla özel bilgilerinizi burda paylasmayin. Tüm özel bilgilerinizi xxxx olarak göstermek zorunda kaldim. Saglicakla kalin
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum