Dr. M. Emre Çamlıbel (Dr. M. Emre Çamlıbel Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Dr. M. Emre Çamlıbel (Dr. M. Emre Çamlıbel Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Harezmi   İlk Mesaj: 01-12-2017 (04:18)   Son Mesaj: 01-12-2017 (04:18)    Cevap: 0    Gösterim: 767  

01-12-2017

Dr. M. Emre Çamlıbel (Dr. M. Emre Çamlıbel Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Is Dunyasi-Ekonomi

M. Emre Çamlıbel gayrimenkul sektörü başta olmak üzere proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında 20 yıldan fazla deneyim sahibidir. Halen Soyak Holding'de CEO olarak görev yapmaktadır.

M. Emre Çamlıbel'in yönetiminde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini alan Soyak Yapı, "İnsana Saygı" ödülünü dört kez üst üste kazanan ilk gayrimenkul şirketi olmuştur. Soyak Yapı, 2007 yılında KalDer (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) üyesi) tarafından verilen "Ulusal Kalite Ödülü"nü kazanan ilk ve tek gayrimenkul şirketi olarak sektördeki liderliğini sürdürmüştür.

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) yönetim kurulu üyesi, Çevre Dostu Binalar Derneği yönetim kurulu üyesi, Konut Yapımcıları Derneği (KONUTDER) yönetim kurulu üyesi, İNDER Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Kalite Derneği üyesi ve ULI Türkiye İcra Komitesi üyesidir.

İnşaat mühendisliği diplomasını İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinden alıp, inşaat mühendisliği yüksek lisansını Massachusetts Institute of Technology'de tamamlayan M. Emre Çamlıbel'in; İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, enerji verimliliği ve tasarrufu, enerji sistemleri, sürdürülebilirlik, karbon ticareti, finansmanı ve uygulamaları konularında doktorası bulunmaktadır.

Latest 5 Biyografi

Dr. M. Emre Çamlıbel (Dr. M. Emre Çamlıbel Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları