iki gönül bir olunca samanlik seyran olurmu???

Metin mete ´isimli üyeden Alıntı ↑...

?

iki gönül bir olunca samanlik seyran olurmu??

Ağaç Şeklinde Aç21Beğeni

1. Alt 06-01-2008, 17:09 #21
    el_feta Mesajlar: 1.168
    Metin mete´isimli üyeden Alıntı
    Olur kardesim olur hemde saray olur kösk olur birde bakarsin CENNET olur.Neredenmi biliyorum?Kendimden.Iste böyle bir ASK ile sevdalandim yillarca ne acilar cektim(gerci cok deli oldugumdan her kes deli sözü dedi ama).Bir gün ev kursunladim(Icerde kaldim) birgün dayak yedim bitgisel yasadim ama sonunda hemde öyle bir mutlu oldumki,yakinda(02-06-1988)20 yil dolacak ve ben dünyanin en mutlusuyum hala.hemde 15 yasindaki gibi heyecen,ölümsüz Ask ve hala kara Sevdalardayim ben.Ister inanin ister inanmayin ama paranin hükmünün gecmedigi tek merci Gönül.Seviyorum seviliyorum ve hala kalbim sanki bir cocuk gibi ona bakinca kendimden geciyorum,Iste askin en önemli konularindan biride maddi en olumsuz zamaninda dahi onun yaninda dünyalar sizindir ve siz kitalar feth etmis kumandansiniz.Ben öyleyim ilk heyecan ve son heyecan yasiyorum.Isterimki hepiniz her zaman ayni heyacani kalbinizde duyunuz.Ve bilinizki Ask insani asla yaslandirmaz.Genc yasar genc ölürsünüz ve(Birazda latife yapalim)Cesediniz yakisikli olsun ne dersiniz...Allah hepinizi Asklarin en güzeli olan Allah askinda daimi,sevdigine muhabbetini daimi etsin Insallahu Teala...

..................................

2. Alt 06-01-2008, 17:22 #22
    ayışığı Mesajlar: 111
    [QUOTE=Esmaaa;14965]Canım amcam, QUOTE]

yaaa bana ne o benm amcam sen dayı de genç abi de başka bişe de o bnm amcam :(

Konu ayışığı tarafından (06-01-2008 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: sus metin amca örenmesin:(
  3. Alt 06-01-2008, 17:23 #23
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Hoşgeldin metin abi.
    seni forumlarda göremiyorduk

selametle..

4. Alt 06-01-2008, 17:24 #24
    [QUOTE=ayışığı;15008]
    Esmaaa´isimli üyeden Alıntı
    Canım amcam, QUOTE]

yaaa bana ne o benm amcam sen dayı de ............ de başka bişe de o bnm amcam :(

metin abi görmesin..:

selametle..

Konu mhmt tarafından (06-01-2008 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: çok önemli ama yazmıyorum..:))
  5. Alt 06-01-2008, 18:47 #25
    ayışığı Mesajlar: 111
    [QUOTE=mhmt;15012]
    ayışığı´isimli üyeden Alıntı

metin abi görmesin..:

selametle..

çaktırma değiştir yazıyı hadi hadii görmeden

6. Alt 06-01-2008, 19:06 #26
    Değiştirdim kardeşim rahat olun

selametle..

7. Alt 06-05-2008, 01:32 #27
    Metin mete Mesajlar: 547
    Ne o arkamdan bir seylermi ceviriyorsunuz?Hayirdir?

8. Alt 06-05-2008, 01:41 #28
    yelken06500 Mesajlar: 38
    hazır ayet-i kerime yazılmışken sıcak bir gelişmeyi haber verelim!!!

abd de demokrat parti adayı barak obama resmi olmayan sonuçlardan sonra zaferi netleşmeye başlayınca bir basın toplantısı yapmış ve inciler döktürmüş!!!!

israil devletinin bekaa sı daimi hedefimiz mealinde bir söyleme ekliyor kudüs israilin başkentidir!!!tamda bozacını n şahidi şıracı durumu ortada!!!sonra gelde diyalog de bunların nasıl bir diyalogtan anlayacağı aleni!!!

9. Alt 06-05-2008, 02:13 #29
    Metin mete Mesajlar: 547
    yelken06500´isimli üyeden Alıntı
    hazır ayet-i kerime yazılmışken sıcak bir gelişmeyi haber verelim!!!

abd de demokrat parti adayı barak obama resmi olmayan sonuçlardan sonra zaferi netleşmeye başlayınca bir basın toplantısı yapmış ve inciler döktürmüş!!!!

israil devletinin bekaa sı daimi hedefimiz mealinde bir söyleme ekliyor kudüs israilin başkentidir!!!tamda bozacını n şahidi şıracı durumu ortada!!!sonra gelde diyalog de bunların nasıl bir diyalogtan anlayacağı aleni!!!

Katiliyorum....

10. Alt 03-08-2009, 04:21 #30
    AsMhA Mesajlar: 208
    Sewmek bence en büyük dopingdir insana normal koşullarda yapamayacağı şeyleri yapacak güç werir...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.