Lütfen düsüncelerinizi belirtin

Saygi deger okuyucu kardeslerim! Sizlerden bir ricam bu bölüm hakkinda bana düsünceleriniz belirtmeniz. iyi veya kötü yönde hic fark etmez sadece nasil devam etmem gerektini bilmek icin ve ona göre ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen yabanGülü

1. Alt 05-20-2008, 22:43 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    Saygi deger okuyucu kardeslerim!

Sizlerden bir ricam bu bölüm hakkinda bana düsünceleriniz belirtmeniz. iyi veya kötü yönde hic fark etmez sadece nasil devam etmem gerektini bilmek icin ve ona göre yenilikler yapmak icin bu cok önemli.

Ögrenmek istediginiz, bilmek istediginiz, sizce eksik olan konulari söyleyinki ona göre bu bölümü dahda genisletelim ve güncellestirilem

Saygilarimla

Hüseyin OKTAR bunu beğendi.
  2. Alt 05-21-2008, 00:05 #2
    devoted Mesajlar: 33
    HOCAM herşeyden önce bugüne kadar vermiş oldugunuz çalışmalarınızdan dolayı sonsuz teşekürlerimi bildirmek isterim.Bence herşey çok güzel gidiyor.Görüşlerimizi bu bölüm için mi yoksa almanca için genel mi.
    Bir kaç önerim ve teklifim olacak bunları en kısa zamanda iletcem.

3. Alt 05-24-2008, 23:08 #3
    devoted´isimli üyeden Alıntı
    HOCAM herşeyden önce bugüne kadar vermiş oldugunuz çalışmalarınızdan dolayı sonsuz teşekürlerimi bildirmek isterim.Bence herşey çok güzel gidiyor.Görüşlerimizi bu bölüm için mi yoksa almanca için genel mi.
    Bir kaç önerim ve teklifim olacak bunları en kısa zamanda iletcem.

devoted bende sana benim butun konularima itinayla baktigin ve görüslerini bildirdigin icin tsk ederim. ben görüslerinizi sadece bu bölüm icin istiyorum diger bölüm icin olanlari yönetice söyleye bilirsin.

4. Alt 01-21-2011, 17:23 #4
    pınar dikyol Mesajlar: 1
    merhabalar ben a1 sınavına gırdım yanlız kazanamadım ne yapmalıyım kursada gıttım bana yardımcı olursanız sevınırım

5. Alt 01-27-2011, 00:47 #5
    bence ümidini kayip etme, eksik yönlerine dahada cok calis. en önemlisi pratik yapacak kendine imkan yarat. yada zayif oldugun yerleri bizle paylas elimizden geldigince yardimci olalim.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.