SÖZÜN BİTTİĞİ YER BU OLSA GEREK‏

ve yemekten artık kalanlar fazla söze ne gerek Benzer Konular İHH: Japonya'da sözün bittiği yerdeyiz... Bahattin Karapınar: Sözün bittiği yerdeyiz... Şehit babası: Sözün bittiği yerdeyiz... Sözün bittiği yer ...Keman......

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 3 gönderen İNTİFADA

1. Alt 08-10-2009, 14:35 #1
    Unnecessary Mesajlar: 726
    Bugün zulümün en büyüğünü belkide yine müslüman müslümana yapıyor

2. Alt 08-10-2009, 14:47 #2
    İNTİFADA Mesajlar: 24
    “O: "Yığınla mal tüketip-yok ettim" diyor. Kendisini hiç kimsenin görmediğini mi sanıyor?” (Beled Suresi, 6-7)

“...İsraf ederek saçıp-savurma. Çünkü saçıp-savuranlar, şeytanın kardeşleri olmuşlardır; şeytan ise Rabbine karşı nankördür.” (İsra Suresi, 26-27)

“Sonra o gün nimetten sorguya çekileceksiniz.” (Tekasür Suresi, 8)

YANI BAŞLARINDA KARDEŞLERİMİZ AÇLIKTAN,SEFALETTEN KIVRANIRKEN BUNLAR OLUYOR..ELBETTE ALLAH BUNLARIN HESABINI SORACAK!

''Bugün zulümün en büyüğünü belkide yine müslüman müslümana yapıyor''EVET AYNEN KAYILIYORUM.KENDİNE MÜSLÜMAN DİYEN İNSANLAR BÖYLE YAPARSA BİZM KAFİRLERDEN NE FARKIMIZ KALIR?!!

mhmt, emirahmedyasin ve Unnecessary bunu beğendiler.
  3. Alt 08-10-2009, 14:53 #3
    Unnecessary Mesajlar: 726
    İNTİFADA´isimli üyeden Alıntı
    “O: "Yığınla mal tüketip-yok ettim" diyor. Kendisini hiç kimsenin görmediğini mi sanıyor?” (Beled Suresi, 6-7)

“...İsraf ederek saçıp-savurma. Çünkü saçıp-savuranlar, şeytanın kardeşleri olmuşlardır; şeytan ise Rabbine karşı nankördür.” (İsra Suresi, 26-27)

“Sonra o gün nimetten sorguya çekileceksiniz.” (Tekasür Suresi, 8)

YANI BAŞLARINDA KARDEŞLERİMİZ AÇLIKTAN,SEFALETTEN KIVRANIRKEN BUNLAR OLUYOR..ELBETTE ALLAH BUNLARIN HESABINI SORACAK!

''Bugün zulümün en büyüğünü belkide yine müslüman müslümana yapıyor''EVET AYNEN KAYILIYORUM.KENDİNE MÜSLÜMAN DİYEN İNSANLAR BÖYLE YAPARSA BİZM KAFİRLERDEN NE FARKIMIZ KALIR?!!

hım çok güzel oldu bu ayetler Allah razı olsun

4. Alt 08-10-2009, 18:11 #4
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Aslında hakikate baktığımızda biz nasıl yaşıyoruz yada nasıl yiyoruz.Kendi adıma yemeklerden ortalamanın üstünde iyi anlayan biri olduğumu söyleyebilirim ve bazen bizlerde ölçüyü kaçırıyoruz hayatımda hele yemekte israf yapmamaya çalışırım. Tabağın altını lüks lokantalarda dahi bir parça ekemekle sıyırırım.
    Hasılı biz bu insanlara lanet ederken içinde bulundukları izzetsizliği vurgularken acaba biz neredeyiz hiç muhasebesini yaptık mı yada yapıyormuyuz...
    selam ile...

5. Alt 08-10-2009, 23:13 #5
    altun Mesajlar: 885
    allah onları bildiği gibi yapsın
    dünyada hiç aç kalmasa bile ben onlar gibi yapmam
    insanlık sınırını aşmışlar

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.