Pembe Koyun

Bir adamın pembe bir koyunu varmış.Bu adam bu pembe koyununu o kadar çok seviyormuş ki kimler kimler istemiş vermemiş Birgün bu pembe koyun kaybolmuş.Adam deliye dönmüş.Bu adamın da üç oğlu ...

1. Alt 10-12-2008, 20:46 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bir adamın pembe bir koyunu varmış.Bu adam bu pembe koyununu o kadar çok seviyormuş ki kimler kimler istemiş vermemiş

Birgün bu pembe koyun kaybolmuş.Adam deliye dönmüş.Bu adamın da üç oğlu varmış.Büyük oğlunu çağırmış;,

-Git pembe koyunumu bul getir.Yoksa kelleni uçururum,demiş.
    Büyük oğlu dağları,taşları heryeri aramış taramış pembe koyunu bulamamış,çaresizlik içinde eve dönmüş.Babası affetmemiş.İki oğlu kalmış...
    Ortanca oğlunu çağırmış;
    -Oğlum,bak abin pembe koyunu bulamadı,sonunu gördün.Sıra sende şimdi git,pembe koyunu bul,yoksa akıbetini biliyorsun,demiş.

Ortanca oğlu,aramaya koyulmuş,tüm tarlaları,çayırları,evin içini,civar köyleri heryeri aramış.Koyunu pardon pembe koyunu bulamadan eve dönmüş.
    Onu da affetmemiş ve sıraaa en küçük oğluna gelmiş.
    Babası en küçük oğlunu çağırmış;
    -Bak küçük ve tek oğlum,biliyorsun abilerinin başına geleni ve pembe koyunun benim için önemini(bunu tüm forumdakiler de anlamıştır neyse)
    çabuk ara ve benim pembe koyunumu bul,yoksa yoksa ....,demiş.

Küçük oğul heryeri ama heryeri aramış,hatta abilerinin aradıkları yerleri bile aramış.Evin içini,dolapları,karyolanın altını,çekmeceleri,buzdolabının içini bile aramış.Pembe koyunu o da bulamadan eve dönmüş.

Babasına gidip"baba pembe koyunu bulamadım"demiş...
    Babası da anladınız siz onu...

Henna ve berfut bunu beğendiler.
  2. Alt 10-12-2008, 21:21 #2
    ayna Mesajlar: 105
    yaf safinom,ayıptır sölemesi ben bişe anLamadım??

3. Alt 10-12-2008, 21:36 #3
    ayna´isimli üyeden Alıntı
    yaf safinom,ayıptır sölemesi ben bişe anLamadım??

Beğenmedin mi?

4. Alt 10-12-2008, 21:38 #4
    safer82 Mesajlar: 745
    Ooo safinaz hoş gelmişsin özlettin kendini Bakıyorumda Pembe koyunuda getirmişsin

5. Alt 10-12-2008, 21:41 #5
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    Ooo safinaz hoş gelmişsin özlettin kendini Bakıyorumda Pembe koyunuda getirmişsin

Pembe koyunu getirdim ama kayıp

6. Alt 10-12-2008, 21:50 #6
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Pembe koyunu getirdim ama kayıp

Ama pembe koyun deyipte öyle basit tutmamalıydın yoksa böyle kayıplara karışır

7. Alt 10-12-2008, 21:54 #7
    Tamam,madem beğenmediniz size başka bir fıkra anlatayım....

Birgün bir adamın çok sevdiği bir maymunu varmış.Hiç yanından ayırmazmış.

Birgün maymunuyla bir trende yolculuk yapıyorlarmış.Oturdukları kompartmanda tam karşılarında başka bir adam gazete okuyormuş.Maymun durup durup adamın gazetesine pat pat vuruyormuş.Adam dayanamamış;

-Beyefendi,maymununuza sahip olun,demiş.

Bir,iki derken adam kalkıp maymunu camdan atmış.Atmasıyla beraber maymunun sahibi çığlığı koparmış,

-Çabuk treni durdurun,maymunumu bulun,demiş.Herkes trenden inmiş,maymunu aramaya koyulmuş,artık hava kararmaya başlamış,bir gazetenin altından bir hışırtı gelmiş,bilin bakalım altından ne çıkmış?

8. Alt 10-12-2008, 22:11 #8
    ya ne demek pembe koyunu beğenmedik. Oda güzeldi buda Güzeldi. Ancak bu sondaki sanki biraz daha iyi gibi geldi. Ama unutma her zaman iyisin.
    Nede olsa kalitenin ismi: Safinaz

9. Alt 10-13-2008, 01:26 #9
    N u M a N Mesajlar: 492
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    bir gazetenin altından bir hışırtı gelmiş,bilin bakalım altından ne çıkmış?

PEMBE KOYUN

10. Alt 10-13-2008, 13:56 #10
    ayna Mesajlar: 105
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    ya ne demek pembe koyunu beğenmedik. Oda güzeldi buda Güzeldi. Ancak bu sondaki sanki biraz daha iyi gibi geldi. Ama unutma her zaman iyisin.
    Nede olsa kalitenin ismi: Safinaz

maşALLAH,yağcılarda inecek var..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.