Sana Hiç ile Geldim

alın herşeyi kalmasın tek bir dirhem bende? Alın gidin ötelere ben burada kalmak istiyorum? Tam burada anlımın bayram ettiği yerde, öylece secdede kalmak? Ne saz ile nede söz? Yalnızca O?nunla ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 3 gönderen destan

1. Alt 07-14-2009, 14:38 #1
    destan Mesajlar: 102
    Sana Hiç ile Geldim

alın herşeyi kalmasın tek bir dirhem bende? Alın gidin ötelere ben burada kalmak istiyorum? Tam burada anlımın bayram ettiği yerde, öylece secdede kalmak? Ne saz ile nede söz? Yalnızca O?nunla kimsesiz, yalın ve tüm benliğim ile samimi?

Geçen yıllar ne güzel? Adım adım gidiyorum işte O?na saniye saniye, an be an O?na gidiyorum! Bekliyor beni de çok iyi biliyorum..

Gel diyor?
    Geliyorum Ya Rabb!
    Geliyorum Mevlam?
    Geliyorum Sevgilim?
    Geliyorum Sevdiğim
    Geliyorum beni benden çok seven Canan geliyorum Sana?

Tüm günahlarımla, tüm hatalarımla, tüm suçlarımla geliyorum dizinin dibine Affet..

Boynum bükük geliyorum Sana!

Sen beklersin bir tek bu yollarımı sen bilirsin benden emin beni.

Ötesi yok bu alemde senden gayrısı ?Hiç??
    Konuşmalarım ?Hiç??
    Susmalarım ?Hiç??
    Gelmelerim gitmelerim ne var sa ?Hiç??
    Kazandıklarım kaybettiklerim ne varsa ?Hiç??
    Bakii olan beni bulan Sensin!
    Ötesi?

?Hiç?
    Ötesi yok?

İşte Mevlam görüyorsun yine ve yineden ve her an burdayım gözleri yaşlı dizlerinin dibindeyim? Gidemem ki ayrılamam buradan, gitmemide asla istemezsin bilirim? Allah?ım ayırma beni dizlerinin dibinden Atma ?Hiç? lerin içine beni? İstemem Cennetini çok görme Cemalinden beni? Ne verdiğin nefese yeter şükrüm neden gördürdüğün bu güllere? Ben aciz.. Ben fakir?

Ben bi çare dizlerinin dibindeyim işte.. Kabul et Ya Rabb sana bir ?Hiç? ile geldim?

Konu destan tarafından (07-14-2009 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.
    alptraum, Unnecessary ve 3rd eng bunu beğendiler.
  2. Alt 07-14-2009, 14:56 #2
    Unnecessary Mesajlar: 726
    lın herşeyi kalmasın tek bir dirhem bende? Alın gidin ötelere ben burada kalmak istiyorum? Tam burada anlımın bayram ettiği yerde, öylece secdede kalmak? Ne saz ile nede söz? Yalnızca O?nunla kimsesiz, yalın ve tüm benliğim ile samimi?

başınıda düzeltirsen iyi olur bence

3. Alt 07-14-2009, 17:15 #3
    3rd eng Mesajlar: 675
    hariha 1şey olmuş,ALLAH razı olsun.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.