a1 almanca sinavina yakin sorular

sELiNNNNNN ´isimli üyeden Alıntı ↑...

Ağaç Şeklinde Aç5Beğeni

1. Alt 11-04-2010, 01:17 #11
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    sELiNNNNNN´isimli üyeden Alıntı
    mrb ben bisey merak ettim yabangülü siz sinava girdiniz mi girdiyseniz nezaman girdiniz yada ileri derecede almanca biliyor olmalisiniz bide en cok hangi konuda iyiyseniz o konuya yogunlasin diyolar yani mesela ben schreiben de iyiyim ozaman onami yogunlasmaliyim?bide sinav yerinde cok karasizlik yasaniyo ben ANKARA ISTIYORUM SIZLERIN yorumlari ne acaba?

slm selin, öncelikle hosgeldin muhakeme ailesine.

ben sinava girmedim avusturyada yasiyorum ve göcmenlere almanca ögretiyorum. yani bir nevi almanca ögretmeniyim. simdi türkiyedeki sinavlar nelerden olusuyor bilmiyorum.

eger eksik oldugun bir konu varsa tabiki seve seve anlatirim

allah yardimcin olsun

2. Alt 11-10-2010, 16:52 #12
    Ziyaretci
    ece Mesajlar: n/a
    10 aralikta Ankarada bende sinava gircem kendime cok güveniyorum ama yinede bi heycan ve korku var.arkadaslar sinava girenler lütfen ayrintili bi sekilde yazsinlar sinavin icerigini.sinava gireyim bende sizlere bilgi vericem´.Allah hepimizin yardimcisi olsun ...

3. Alt 11-16-2010, 15:18 #13
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    ece´isimli üyeden Alıntı
    10 aralikta Ankarada bende sinava gircem kendime cok güveniyorum ama yinede bi heycan ve korku var.arkadaslar sinava girenler lütfen ayrintili bi sekilde yazsinlar sinavin icerigini.sinava gireyim bende sizlere bilgi vericem´.Allah hepimizin yardimcisi olsun ...

allah seninde yardicim olsun ece. evt bende herkesden rica ediyorum, sinava girenler bilgi verirse girecekler icin biraz daha kolay olur hazirlanmalari.

4. Alt 12-01-2010, 21:14 #14
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    arkadaşlar nicht ile keini nasıl ayırıcam lütfen yardımcı olun

5. Alt 12-01-2010, 22:18 #15
    Ziyaretci
    a1

6. Alt 12-01-2010, 22:35 #16
    Ziyaretci
    ONUR GÜREL Mesajlar: n/a
    ARKADASLAR 20 aralıkta sınavım war gıren arkadaslar weya fazla bılgısı olanlar paylasabılırmı lutfen....

7. Alt 12-03-2010, 12:54 #17
    Ziyaretci
    melissa Mesajlar: n/a
    bu ayin 10unda sinava gircem Ankarada heyecan yapiyorum ben cok ya insallah kazanirim bu sinavi Allah hepimizin yardimcisi olsun...

8. Alt 12-03-2010, 20:11 #18
    Ziyaretci
    Alıntı:
    almanca a1 sinav sorulari-a1 almanca sinavina yakin sorular

bana yardımcı olun lütfen özel ders alıyorum ama birileriyle konuşmamlazım

9. Alt 12-05-2010, 18:24 #19
    Ziyaretci
    haRbi kız Mesajlar: n/a
    bende aralıkta girecem sınava inşallah geçerm yanlız ben 1,5 aylık calışmyala giriyorum ama kendimede güveniorm umarımm herkezz kazanır.

10. Alt 12-05-2010, 18:27 #20
    Ziyaretci
    haRbi kız Mesajlar: n/a
    ONUR GÜREL´isimli üyeden Alıntı
    ARKADASLAR 20 aralıkta sınavım war gıren arkadaslar weya fazla bılgısı olanlar paylasabılırmı lutfen....

bende 20 aralıkta sınava giriyorum ama ankarada sen nerde giriyorsun

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.