Müzikten Sesi Ayırma Resimli Anlatım

Öncelikle Programı İndirmek İçin Buraya Tıklayın Programı Çalı$tırıyoruz ve File=>Open diyerek parçayı $eçiyoruz... Kı$a bir beklemeden $onra parça açılacaktır, $imdi vocal $ilmek i$tediginiz bölümü $eçin (Seçtiğinz Bölegedeki Vokalı ya da ...

1. Alt 02-15-2009, 21:07 #1
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Öncelikle Programı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Programı Çalı$tırıyoruz ve File=>Open diyerek parçayı $eçiyoruz...

Kı$a bir beklemeden $onra parça açılacaktır,
    $imdi vocal $ilmek i$tediginiz bölümü $eçin (Seçtiğinz Bölegedeki Vokalı ya da bas - tiz - mid artık ne ayarlar$anız onu $iler komple $arkının $ozunu sılmek i$tıyor$anız komple $ecin)

$eçtikten $onra $u yolları izliyoruz,

Effects => Filters => Center Channel Extractor

Program burda bize bir hayli $eçenek $unuyor örneğin acapella , vocal silme , bass silme vs. gibi $eçenekler...

Burdan İ$tediğimiz $eçeneği $eçip kendinize göre i$tediğiniz ayarları yapıp kı$a bir beklemeden $onra $onuca ula$abilirsiniz.

Ve i$te Müzik Tamamdır.$imdi bazı arkada$larımız bütün $arkıları keseceğini zannediyorlar. Bu i$lem her parçaya uygulanmayabilir. Yüzde yüz verim alamayabilir$iniz. Fakat $izi mutlaka tatmin edecektir. Çünkü i$lem yolu bu...Tamamen $ilme yani md dedikleri olay ise çok farklı bir i$lem gerektiriyor.

k?ralkobra, Helen ve tekal bunu beğendiler.
  2. Alt 03-07-2009, 15:54 #2
    AsMhA Mesajlar: 208
    İlaç Please

3. Alt 06-14-2009, 00:20 #3
    metall_rocker Mesajlar: 1
    ilaç lütfen
    çok gerekliydi hocam çok tşkr :D

4. Alt 06-14-2009, 01:40 #4
    Kusura bakmayin crack ya da serial veremiyoruz

5. Alt 06-15-2009, 18:34 #5
    engoin Mesajlar: 1
    Teşekkürler

6. Alt 09-08-2009, 16:31 #6
    kaan9203 Mesajlar: 1
    boşuna indirmeyin... bu müzikten ses ayırma yöntemi değildir...videodan ses ayırma yöntemidir... admin alıntı yapmış...

7. Alt 09-08-2009, 20:57 #7
    kaan9203´isimli üyeden Alıntı
    boşuna indirmeyin... bu müzikten ses ayırma yöntemi değildir...videodan ses ayırma yöntemidir... admin alıntı yapmış...

Öncelikle bana hakaret ettiginizi varsayarak o KISIMLARI sildim. Bu program kurulum asamasinda size hangi formatlarla calismak istediginizi sorar ve orada .mp3 , .waw, v.b. gibi formatlar vardir ve o formatlarida kabul etmelisiniz

8. Alt 10-18-2009, 14:58 #8
    temha835 Mesajlar: 1
    proğramı kuran ardkadaşım Effects => Filters => Center Channel Extractor yap dedeğin yer var orada Effects => Filters => yaptıektan sonraCenter Channel Extractor çıkmıyor neden acaba

9. Alt 11-06-2009, 23:00 #9
    mahmat01 Mesajlar: 1
    Teşekkrüler eğer indirebilirsek tabii

10. Alt 02-20-2010, 15:35 #10
    lionsgate Mesajlar: 1
    arkadaşım nasıl indiriceğiz bu programı ?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.