ANKARA: Hollandaca & almanca dİl ve uyum kursu

HOLLANDACA & ALMANCA DİL VE UYUM KURSU/ ANKARA KAMPANYA: ALMANCA DIL ve UYUM SINAVI (Aile Birleşim, Start Deutsch 1 - A1 seviyesi) KURSU/ ANKARA KAMPANYA: 21 Ekim’de açılacak yeni Almanca ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen yabanGülü
  • 1 gönderen alptraum

10-17-2008

ANKARA: Hollandaca & almanca dİl ve uyum kursu

HOLLANDACA & ALMANCA DİL VE UYUM KURSU/ ANKARA

KAMPANYA: ALMANCA DIL ve UYUM SINAVI (Aile Birleşim, Start Deutsch 1 - A1 seviyesi) KURSU/ ANKARA

KAMPANYA: 21 Ekim’de açılacak yeni Almanca grubunun kurs ücreti sadece 800 YTL.

Kurs saati: 120 saat
    Kurs süresi: 5 hafta/günde 4 saat
    Yerlerimiz sınırlıdır. Hemen arayın yerinizi garantileyin!

Bize haftanın 7 günü saat 9:00 – 21:00 arası ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız:

Telekom : 0312-417 96 47
    Turkcell : 0538 483 96 89
    Vodafone : 0541 790 07 06

Merkezimizin size sunduğu avantajlar:

• Görsel ve işitsel eğitime dayalı teknoloji ile tecrübeli öğretmen
    kadrosuyla sizi hedefe götürecek en doğru eğitim
    • Ulaşımı kolay Ankara'nın merkezinde (Bakanlıklar-Kızılay) eğitim olanağı
    • Almanca için 5 haftada, Hollandaca için 3 haftada tamamlanan hızlandırılmış kurslar
    • Almanca için Schritte 1+2 eğitim seti ve sınava yönelik ek dokümanlarla haftada 6 gün, günde 4 saat ders
    • Hollandaca için Naarnederland eğitim seti ve sınava yönelik ek dokümanlarla haftada 6 gün, günde 4 saat ders
    • Deneme sınavları ve sınavlara yönelik özel tüyolar
    • Öğretmenlerimiz nezaretinde Hollanda’ya telefon bağlantısıyla, TIN kodu kullanılarak orijinal Hollandaca deneme sınavı yapılması
    • Arzu edenlere özel ders imkanı
    • En uygun fiyatlar ve sınavda en yüksek başarı oranları
    • Sınavda başarısız olmanız durumunda, akabinde açılan gruba Hollandaca için ücretsiz, Almanca için yarı fiyatına katılma imkanı
    • Ankara dışından gelecek kursiyerlere kalacak yer temini konusunda yardım
    • Dersten arta kalan vakitlerde, diz üstü bilgisayarınızla kablosuz Internet bağlantımızdan ücretsiz faydalanma olanağı
    info@facedegitim.com MSN Messenger adresimizden online bilgi alma imkanı
    • Bütün işlemlerinizde yardım ve danışmanlık

Hayallerinize kavuşmanıza az kaldı ama vatandaşlığa uyum sınavınızı riske atmadan önce bizimle görüşmeyi ihmal etmeyin. Hemen irtibata geçin açılan yeni gruplarda yerinizi garantileyin!

Faced Egitim ve Danismanlik
    Akay Caddesi 11/13
    Bakanliklar-Kizilay/ Ankara
    Tel: 0090/312 4179647 Gsm:05417900706 – 05384839689
    Fax: 0090/312 4179648
    MSN & e-mail: mailto:info@facedegitim.com
    Faced Eğitim | Almanca Uyum Sınavı | Hollandaca Uyum Sınavı - Anasayfa

muhabir bunu beğendi.

Link Tools

ANKARA: Hollandaca & almanca dİl ve uyum kursu Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  12-18-2008, 16:11

Güzel yararli birsey sanirim size ait bir yapi. Yinede Web siteleri tanitma bölümünde olmasi gerekliliginden konuyu bulundugu bölümden aliyorum.
    muhabir bunu beğendi.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.