Teknoloji devinden MS'i üzecek sözler   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-17-2011 (14:00)   Son Mesaj: 01-17-2011 (14:00)    Cevap: 0    Gösterim: 417  

01-17-2011

Teknoloji devinden MS'i üzecek sözler

MS, Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden birinden gelen bu sözleri herhalde pek beklemiyordu...

Windows Phone 7 satışları hakkında şimdiye dek net bir bilgi elimize geçmemişti, ancak LG'nin açıklamaları konuyu biraz olsun aydınlattı.LG pazarlama stratejisi ve planlama takımı müdürü James Choi, Windows Phone 7 hakkında şunları söylüyor: "Endürstri açısından büyük bir beklentimiz vardı ancak tüketici açısından baktığımızda bunun yansıması beklediğimizden az oldu." Choi sözlerine şöyle devam etti: "Windows Phone 7, büyük bir kesim için kusursuz bir işletim sistemi. Bizce bazı kullanıcılar Google'ın işletim sistemi gibi bazı işletim sistemlerinin çok karışık olduğunu düşünüyorlar ve Windows Phone 7'nin kullanımı oldukça kolay. Teknoloji meraklıları için WP7 bir veya iki hafta sonra sıkıcı gelmeye başlayabilir, ancak belirli kesimlerin ilgisini çekiyor".

Optimus 7'nin de açığa çıkmasının artından LG'nin Microsoft'a ne kadar destek vereceği ise belirsizliğini koruyor.

Teknoloji devinden MS'i üzecek sözler Yorumları