Kişiye özel; Verbatim Clip-it USB Sürücü   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-14-2011 (23:07)   Son Mesaj: 01-14-2011 (23:07)    Cevap: 0    Gösterim: 525  

01-14-2011

Kişiye özel; Verbatim Clip-it USB Sürücü

Clip-it USB Sürücüleri ile kurumsal logolu bir marka oluşturun...

Verbatim bir şirket logosu veya mesaj ile kolayca kişiselleştirilebilen ödüllü Store 'n' Go Clip-it USB Sürücü için online hizmet sunuyor. Clip-it USB Drive ataş işlevselliği ile 2GB ve 4GB flaş depolamayı birleştirerek günlük iş veya akıllı alışveriş için çok pratik bir çözüm sunuyor. On-line kişiselleştirme araç linki http://www.verbatim-europe.com/clipit

• Promosyon amaçlı olarak veya potansiyel müşteriler, iş ortakları ile paylaşılan şirket sunumları ve dokümantasyonlar için mükemmel bir markalı çözüm.
    • Clip-it USB Drive, Red Dot 2010 Tasarım Ödülü şampiyonu.
    • Parlak renklerden oluşan yeşil, sarı, pembe, mavi ve turuncu yanında siyah ve beyaz renkleri de mevcuttur.
    • Minimum sipariş miktarı 100 adetVerbatim web sitesinde online kişiselleştirme aracı bir kaç hızlı ve basit adımlarla gerçekleştirilir. İlk önce beğendiğiniz Clip-it renklerinden yeşil sarı, pembe, mavi, turuncu, siyah ya da beyaz birini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra logo veya metin ekleyin. Çok renkli seçenekler istekleri de mevcuttur ancak bu tek renk basılacaktır. Ardından 2GB veya 4GB kapasitesini ve miktarını (minimum 100 adet) seçmeniz gerekir. Son olarak ödeme ve teslimat bilgileri girilir. Siparişinizi gönderdikten sonra seçilen yerel tedarikçi tarafından Verbatim ürünlerinin baskısı ve gönderimi yapılacaktır.

Kişiye özel; Verbatim Clip-it USB Sürücü Yorumları