Esselam

Selamun Aleyküm....

1. Alt 07-20-2009, 13:04 #1
    Unnecessary Mesajlar: 726
    Selamun Aleyküm.

Herkezi Tanımak istiyorum özellikle yaşlarınızı,amaçlarınızı,hayata bakış açıınızı?
    Kimler evli ? Kimler okuyor? kimler hizmet yapıyor ?

neden bu konuyu açtım onuda izah edeyim kiminle konuşuyoruz dikkat edelim en azından gizemli kişiler var aramızda onlar yine gizemini koruyabilir onların bileceği iş!!

sonuçta hepimiz aynı yolun yolcusuyuz bu site bahane paylaşımlar akıyor herşey güzel buyurun bekliyorum

Dipnot: Merakımdan sormuyorum evet merak ediyorum ama neye binaen o tartışılır düşündürür! bundan kastım Kim Kim? diyaloglarımızı ona göre kuralım değil mi

yabanGülü bunu beğendi.
  2. Alt 07-20-2009, 13:12 #2
    İlk sırada da ben kendimi tanıtıyorum hazır olun

Ayşenur Ben
    henüz genç ve tam toparlanamamış bir vaziyette sürükleniyorum bilinmezliklerde arayışlarım hiç bitmedi yaşım 20 oldu ama boş geçti halada geçiyor
    okuyorum
    Çok rahatım buda pragmanizmi benimsediğimden kaynaklanıyor pragmanım
    Site de argo konuşmamaya çalışıyorum bazen çok asabi olabiliyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum .
    Neden Muhakeme?
    Çünkü istediğimde müzikte dinliyorum ilahide
    bir bediüzzamanda okuyorum Kemal Sunal da
    Bana o an ne lazımsa kısıtlamıyor bu site vizyonu hoşş
    İslamiyet güzel bir din İslamiyeti araştırıp iman etmek lazım direkten bağlanmamak lazım diye düşünüyorum o şekilde ancak hakiki bir müslüman olur insan diye düşünüyorum!!

Bu kadar eğer soru varsa cevaplarım!!

vesselam

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 07-20-2009, 13:39 #3
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    soruma bukadar istenlikle cevap verdiginiz icin öncelikle tsk ederim, kisaca bende size kendimi tanitayim.

adim sevda 25 yasindayim ve evliyim, uzun yillardir avusturyada yasiyorum.
    meslegim: bilinmiyor bir cok isi bir arada yaptigim icin bende acikcasi ne oldugumu bilmiyorum. almanca egitmeniyim kendimin düzenleyip yönettigim kurslarim var, ve ayni zamandada hala okumaya calisiyorum.

Muhakemede bastan itibaren varim ve bundan mutluluk duyoyorum. gencligimizi bu ailenin icinde gecirdik artik orta yaslara dogru gine bu ailenin icinde yol aliyoruz,burasi bizim evimiz barkimiz. biraz olsun yardimci olabiliyorsak, ise yariyorsak ne mutlu bize diyoyorum.

kisaca sizin kadar güzel olmasda kendimi tanitmaya calistim

Unnecessary bunu beğendi.
  4. Alt 07-20-2009, 13:52 #4
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    soruma bukadar istenlikle cevap verdiginiz icin öncelikle tsk ederim, kisaca bende size kendimi tanitayim.

adim sevda 25 yasindayim ve evliyim, uzun yillardir avusturyada yasiyorum.
    meslegim: bilinmiyor bir cok isi bir arada yaptigim icin bende acikcasi ne oldugumu bilmiyorum. almanca egitmeniyim kendimin düzenleyip yönettigim kurslarim var, ve ayni zamandada hala okumaya calisiyorum.

Muhakemede bastan itibaren varim ve bundan mutluluk duyoyorum. gencligimizi bu ailenin icinde gecirdik artik orta yaslara dogru gine bu ailenin icinde yol aliyoruz,burasi bizim evimiz barkimiz. biraz olsun yardimci olabiliyorsak, ise yariyorsak ne mutlu bize diyoyorum.

kisaca sizin kadar güzel olmasda kendimi tanitmaya calistim

Hayır çok güzel tanııtın rahat ol!
    Teşekkür ederim sizde bazıları gibi gurbettesiniz ama almanca oldukça zor ben o dili öğrenmeye kalkışmıyorum dahi yine de Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın

vesselam

yabanGülü bunu beğendi.
  5. Alt 07-20-2009, 15:48 #5
    kalbi kardelen Mesajlar: 130
    Ben henüz bır kahramanlık yapmadım kendımı anlatacak kadar.Ama yaparsam ilk paylaşacağım kişiler sizler olacaksınız.

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 07-20-2009, 16:44 #6
    kalbi kardelen´isimli üyeden Alıntı
    Ben henüz bır kahramanlık yapmadım kendımı anlatacak kadar.Ama yaparsam ilk paylaşacağım kişiler sizler olacaksınız.

Buyurun abicim kahramanlığa gerek yok
    ama ısrar etmiyorum böyle de kalabilirsiniz

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 07-26-2009, 13:41 #7
    3rd eng Mesajlar: 675
    a.s adım necati,yaş 28 meslek denızcı,artık bu işten zevk almıyorum ama meslek işte.

birkaç yıldır namaz kılıyorum,yolunu kaybedıp ,sonra zar zor vesileler vasıtası ıle bulanlardanım.böle 1 siteyi uzun zamandır arıyordum zaten .eksık bılgılerımı tamamlamaya çalışıyorum inşallah.
    ayşenur demiş ya hayatım boş geçti diye ,benımkı bıraz farklı,benım hayatım dolu dolu geçti ama sonuna kadar günah ile.inş eski hayatıma dönmem ,zira artık kul olabılmek istiyorum

gerçi bu cevap çok geç oldu ama olsun

heee 1 de tam 1 başak burcuyum ben.merhametli,duzenlı,dısıplınlı,az arkadaş sahibi,konuşkan(çogu zaman geveze)5 dk içersinde herkesle arkadaş olabılırım,genel kültür zaten 1 mılyon

1 de alış veriş hastası-parfüm delisi-en sevdigim özellıgım ıse güzel gıyınırım.

yabanGülü ve Unnecessary bunu beğendiler.
  8. Alt 07-26-2009, 17:51 #8
    nesibe Mesajlar: 48
    aleyküm selam kardeşim ben de ayşe
    evde hafızlığa çalışmaya çalışıyorum belirtmemin sebebi dua istemek.
    açıköğretim ilahiyatı bitirdim inş. 3. sınıf için sonuç bekliyorum. bu konuda da duanızı beklerim.
    vakti dolu dolu geçirmek için ölümü çokça hatırlayalım derim. rabbim bizi kendine layık kul eylesin inşallah..

yabanGülü ve Unnecessary bunu beğendiler.
  9. Alt 07-26-2009, 18:13 #9
    nesibe´isimli üyeden Alıntı
    aleyküm selam kardeşim ben de ayşe
    evde hafızlığa çalışmaya çalışıyorum belirtmemin sebebi dua istemek.
    açıköğretim ilahiyatı bitirdim inş. 3. sınıf için sonuç bekliyorum. bu konuda da duanızı beklerim.
    vakti dolu dolu geçirmek için ölümü çokça hatırlayalım derim. rabbim bizi kendine layık kul eylesin inşallah..

Adaşımsın Hafızlığa hazırlanıyorsun Maşallah bunu evde yapmak oldukça zor benimde kardeşim hafız çok zor bence hafızlığa başlamadan önce bir araştır ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu
    bu arada aramıza hoşgeldin ayşecim

10. Alt 07-27-2009, 11:25 #10
    nesibe Mesajlar: 48
    evde zor farkındayım ama asıl olan zor olanı başarmak bence
    ve inşallah ben de bunu başaracağım inşallah
    çünkü bence hafızlık gönül işi..
    gönülde isteyince ve tabi Rabbimin yardımıyla her yerde olur ama gönül desteklemiyorsa yapyığın işi ne kadar imkanın olsa da yapamazsın.inşallah Rabbim yardımcımız olsun..

yabanGülü, Unnecessary ve 3rd eng bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.