Nane55 Hoşgeldiniz.:)

Forumu şöyle bir karıştırdım,baktım ki nanesi eksik. Siz gelince tam oldu...Hoşgeldiniz. Benzer Konular Bayan_Kalpsiz Hoşgeldiniz :)... Yusufi Hoşgeldiniz... Köylü Hoşgeldiniz:)... Kar Çiçekleri Hoşgeldiniz:)... @ksakal hoşgeldiniz.:)......

1. Alt 01-23-2008, 20:12 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Forumu şöyle bir karıştırdım,baktım ki nanesi eksik.
    Siz gelince tam oldu...Hoşgeldiniz.

2. Alt 01-23-2008, 20:16 #2
    beyza Mesajlar: 2.053
    haklısın safinaz

nane hoşgeldiniz..ne güzel isim düşünmüşsünüz

3. Alt 01-23-2008, 20:18 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Yav gelenler hic mesaj felanda yazmiyor tabi zorunluluklari yok ama selamda vermiyorlar prg i indiren filmi indiren hooop gidiyor bunu farkettim

Yakinda kisitlama getirecem insallah

10 mesaja kadar yazmayan prg lar ve filmlerden faydalanaamz

4. Alt 01-23-2008, 20:20 #4
    beyza Mesajlar: 2.053
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Yav gelenler hic mesaj felanda yazmiyor tabi zorunluluklari yok ama selamda vermiyorlar prg i indiren filmi indiren hooop gidiyor bunu farkettim

iyi fikir aslında ama dur arkadaşlar anca alışıyorlardır Alptraum

5. Alt 01-23-2008, 20:21 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    alptraum´isimli üyeden Alıntı

Yakında mı?Bence bir an önce yapsanız iyi olur.İçerikten yararlanmak istiyolar ve çokta rahat ulaşıyorlar.Sonra da gidiş o gidiş.Ayrıca bugünkü mesajlar kısmını üye olamayanlar görmemeli...

6. Alt 01-23-2008, 22:45 #6
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Mesajin icerigini görmezse gelmeyebilir gelecek kisi daha yeniyiz dur hele google amca ile tanisali yeni oldu bir samimiyetligimiz artsin sonrasida gelir insallah

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.